Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

10 цікавих фактів про Німеччину

0
2 місяці ago
10 цікавих фактів про Німеччину10 цікавих фактів про Німеччину

10 цікавих фактів про Німеччину

10 цікавих фактів про Німеччину
На пивному фестивалі Октобер-Фест м. Мюнхен

Німеччина — країна, що вабить своєю барвистістю та історією. Відвідавши її один раз, ви захочете повернутися, щоб повністю насолодитися її затишними містами та неповторною атмосферою. Вам буде цікаво та корисно узнати щодо 10 цікавих фактів про Німеччину з багатьох причин. Ті, хто має досвід відвідин чи роботи в Німеччині, прагнуть повернутися ще хоча б раз. Мільйони туристів обирають Німеччину щороку для відвідування найкрасивіших місць, замків та природних ландшафтів.

Тут представлені 10 цікавих фактів про Німеччину:

  1. Перша друкована книга була написана німецькою, створена Іваном Гуттенбергом у 1455 році.
  2. Тривалість життя в Німеччині одна з найвищих у світі: чоловіки в середньому живуть 78 років, жінки — 83 роки.
  3. Німці відомі своїм споживанням пива: кожен мешканець споживає приблизно 120 літрів пива щорічно.
  4. Німецька мова є однією з найпопулярніших для вивчення: нею розмовляє понад 100 мільйонів людей як на рідній, та ще близько 80 мільйонів як на іноземній.
  5. Німеччина має найбільше міст зі статусом столиці в історії: раніше це були міста: Франкурт-на-Майні, Нюрнберг, Аахен, Регенсбург, Бонн та Веймар, а останній раз столиця змінилася в 1990 році на Берлін.
  6. Німецький паспорт надає можливість подорожувати без візи до 170 країн світу, включаючи США.
  7. Алкогольне сп’яніння, як пом’якшувальний фактор у суді в Німеччині, вважається загальноприйнятою практикою, за винятком випадків дорожньо-транспортних пригод та злочинів, скоєних посадовими особами.
  8. Лідерами на ринку спортивного одягу є Puma і Adidas. Ці відомі спортивні бренди засновані двома братами Дасслерами. Рудольф і Адольф почали свій бізнес у Німеччині, але пізніше серйозно посварилися і розділилися. Таким чином, вони створили дві світові компанії, і їхню історію відобразили у фільмі “Дуель братів: історія Adidas і Puma”.
  9. У Берліні знаходиться найбільша кількість мостів у Європі, перевершуючи навіть Венецію. У італійському місті понад 400 мостів, які об’єднують острови, на яких знаходиться місто. Але в Берліні кількість мостів ще більша – 960. Їх призначення з’єднувати дороги через річки, канали і озера.
  10. Втеча з в’язниці в Німеччині не вважається злочином. Німці вважають, що прагнення до свободи є “основним інстинктом”. Тому, якщо ув’язнений тікає з німецької в’язниці, йому не буде додатково засуджено строк, але після затримання доведеться відбути залишений термін.

Дякуєм за те що дочитали до кінця.

Джерело: germanyzav.com.ua

Також рекомендуєм ознайомитись з корисною інформацією про Цікаві події весни 2024 року в Німеччині

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *