Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Нове виробництво АКБ для E-Car у Німеччині

0
2 місяці ago
Нове виробництво АКБ для E-Car у НімеччиніНове виробництво АКБ для E-Car у Німеччині

Нове виробництво АКБ для E-Car у Німеччині

Німеччина може стати лідером по виробництву акумуляторів для електромобілів, причина цьому — нове виробництво АКБ для E-Car у Німеччині. На півночі Німеччини з’явиться “гігафабрика” з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів. Канцлер Шольц підкреслив стратегічне значення заводу. Шведська компанія Northvolt планує розпочати там виробництво у 2026 році.

Для німців та українців це означає появу нових робочих місць з гідною оплатою праці, адже на новому заводі та його обслуговуванню буде працювати ціле маленьке місто — понад 10000 чоловік.

Нове виробництво АКБ для E-Car у Німеччині
Виробництво АКБ для E-Car

Хайде (dpa) – У найближчі роки на півночі Німеччини з’явиться “гігафабрика” з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів. Канцлер Німеччини Олаф Шольц підкреслив, що такі інвестиції, як аккумуляторний завод шведської компанії Northvolt, мають стратегічне значення для Німеччини та Європи. “Німеччина була, є і буде сильною промисловою країною”, – заявив Шольц на церемонії, присвяченій будівництву заводу в околицях міста Хайде в землі Шлезвіг-Гольштейн.

“Виробництво якісних автомобілів — у тому числі без двигунів внутрішнього згоряння,

залишається основою нашої промисловості”, – зауважив канцлер. Але для цього необхідно, щоб елементи живлення вироблялися в Німеччині, тому будівництво гігафабрики біля Хайде це хороша новина для всієї країни. Northvolt створить 3000 робочих місць безпосередньо на заводі і ще 10 тисяч — для обслуговування його працівників і інфраструктури. Міністр економіки ФРН Роберт Хабек назвав цей завод “одним з найбільших промислових проектів для майбутнього Німеччини”.

Федеральний уряд і земля Шлезвіг-Гольштейн виділять на будівництво акумуляторного заводу близько 700 млн євро. У формі гарантій під кредити можуть бути надані ще 202 млн євро, які поки не затверджені. Запуск виробництва запланований на 2026 рік.

Джерело: deutschland.de

Також рекомендуємо: 10 цікавих фактів про Німеччину

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *