Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поляки звикають до можливості війни

0
2 місяці ago
Поляки звикають до можливості війни

Поляки звикають до можливості війни з РФ – це показали результати соціальних опитувань.

Відповіді молодих людей показали, що для комфортного життя та благоустрою в державі важливе місце посідає саме безпека. Поляки звикають до можливості війни з РФ, а також вони сподіваються, що будуть облаштовані сховища для надзвичайних ситуацій. Влада має забезпечити облаштування укриттів та повідомляти про зміни ситуації в країні.

Для того, щоб бути максимально захищеними від російської агресії на першому місці має бути реконструкція наявних сховищ, а також будівництво нових притулків. Так вважає 53% опитуваних. А 44% поляків погоджується на збільПоляки звикають до можливості війни з РФшення витрат на оборону країни.

Не менш важливо для підготовки армії слід організувати навчання зі стрільби та оборони. У попередні роки такі заходи проводились за вказівкою керівництва Міністерства оборони, тому потрібно продовжити їх і цього року.  Результати опитування показали, що за організацію оборонної підготовки більше виступали чоловіки, а 30% респондентів вважає необхідним відновити обов’язкову військову службу

Раніше зазначалось, що 73% поляків вважають, що збройний конфлікт України з Росією загрожує Польщі. Це в основному люди старшого віку, менш освічені та ті, хто дотримується правих поглядів.   За даними CBOS, загрозу безпеці Польщі бачать 30% опитуваних. 19%, респондентів вважає, що війна швидше не загрожує безпеці країни, а 3% заявили, що безперечно не бачать загрози.

Польща почала будувати бомбосховища: детально тут: https://uineu.org/2024/04/04/polshha-pochynay…y-bomboshovyshha/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *