Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Режим тиші в Німеччині – чи варто порушувати?

3
2 місяці ago
Режим тиші в Німеччині – чи варто порушуватиРежим тиші в Німеччині – чи варто порушувати

Режим тиші в Німеччині – чи варто порушувати?

Чи варто порушувати режим тиші в Німеччині?
Чи варто порушувати режим тиші в Німеччині?

 

 

 

Німецька культура та її правова система відомі своєю уважністю до комфорту і спокою громадян, зокрема у житлових районах. Однією з таких ініціатив є режим “тихих годин”, який призначений для мінімізації гучних звуків у певні періоди часу. Це зроблено з метою забезпечення спокою та відпочинку мешканців. З цієї статті ви узнаєте максимум інформацї про режим тиші в Німеччині – чи варто порушувати?

Дії під час цих годин можуть бути обмежені, а порушення правил може призвести до штрафів та інших юридичних наслідків.

Що потрібно знати?

Основні часові проміжки “тихих годин” в Німеччині встановлені законодавством і включають нічний час відпочинку з 20:00 до 7:00, а також “нічну тишу” з 22:00 до 6:00. Крім того, певні денні години також вважаються періодом відпочинку, зокрема, з 13:00 до 15:00. Ці правила діють не лише у будинках, а й на вулицях міст, щоб забезпечити спокій у громадських місцях.

Під час “тихих годин” заборонені будь-які гучні дії, такі як використання побутових приладів (пральних машин, пилососів), виконання ремонтних робіт, гра на музичних інструментах та інші дії, які можуть перешкоджати відпочинку сусідів. Будівельні роботи також мають обмеження — вони не можуть починатися до 6-7 години ранку і повинні завершуватися до 22:00.

Порушення режиму тиші може призвести до різних наслідків, включаючи штрафи та навіть можливість підвищення орендної плати або розірвання договору оренди. Штрафи за порушення можуть бути значними, особливо якщо вони стосуються гучних дій, таких як використання газонокосарок чи ремонтних робіт пізно вночі.

Отже, українцям, які переїжджають до Німеччини або відвідують цю країну, важливо знати та дотримуватися правил “тихих годин”. Так можна уникнути можливих проблем та конфліктів з оточуючими.

Отже, в “тихі години” в Німеччині встановлені певні обмеження, які стосуються різних аспектів побуту. Використання побутових приладів, таких як пральні машини та пилососи, заборонене під час цих періодів, оскільки вони можуть створювати непотрібний шум. Також ремонтні роботи, які включають свердління чи стрижку газонів, слід відкладати на інший час.

Гра на музичних інструментах також підпадає під ці обмеження, проте у деяких муніципалітетах можуть існувати певні години, коли це дозволено. Щодо домашніх тварин, важливо забезпечити, щоб їхні звуки не створювали непотрібного дискомфорту для сусідів. Якщо це собака, то навіть за допомогою намордників у нічний час.

Неспокій можуть створювати також домашні вечірки. Хоча їх проведення не заборонене, важливо дотримуватися міри у гучності музики та голосів. Також слід уникати зайвих перебувань на балконі в пізні години, щоб не турбувати сусідів.

Важливо пам’ятати, що ці правила застосовуються не лише у приватних помешканнях, а й на вулицях міст, щоб забезпечити спокій і тишу в громадських місцях. Таким чином, усі мешканці, незалежно від типу житла, повинні дотримуватися цих правил, сприяючи загальному комфорту та спокою у суспільстві.

Отже, в Німеччині існують чіткі правила щодо годин спокою та тиші, які стосуються не лише мешканців, а й будівельних підрядників та торгових підприємств. Починаючи з будівельних робіт, важливо враховувати, що вони не можуть розпочинатися раніше 6-7 годин ранку і повинні завершуватися до 22:00. Під час “тихих годин” з 13:00 до 15:00 будівельники також повинні припиняти гучні роботи, оскільки їхні дії можуть порушити спокій сусідів.

Законодавство про тишу також стосується магазинів, де заборонено розвантажувати товари до 7:00 ранку, якщо торговий майданчик знаходиться поруч з житловими будинками.

Як у Німеччині можуть покарати за порушення режиму тиші?  Штрафи та виселення.

Порушення режиму тиші у Німеччині може мати серйозні наслідки. Це може включати різні види штрафів і навіть зміни умов оренди житла. Наприклад, за гучні ремонтні роботи в багатоквартирних будинках після 22:00 можна отримати штраф до 5000 євро. Також за використання газонокосарок або інших пристроїв, які видають значний рівень шуму під час “тихих годин”, можуть накладатися значні штрафи.

Таким чином, дотримання правил “тихих годин” не лише сприяє спокою та комфорту мешканців, а й уникненню юридичних проблем та фінансових витрат для тих, хто порушує ці правила.

Джерело: rbc.ua

 

Рекомендуємо також дізнатись: Як повернути податок у Німеччині?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

3 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *