Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Україна і Польща: співпраця в енергетиці

1
2 місяці ago
Україна і Польща: співпраця в енергетиці

Україна і Польща: співпраця в енергетиці – чого чекати в майбутньому

Енергетична галузь – це виклик у нинішній військовій ситуації.  Також основними питаннями є відновлення України та процес приєднання до Європейського Союзу. Сьогодні українська влада обговорює можливості співпраці між енергетичними компаніями з сусідніми державами. Важливим фактором є потенціал польських підприємців для підтримки української економіки

Після серії польсько – українських переговорів 29 березня 2024 року було підписано меморандум про співробітництво між країнами у сфері енергетики.

Україна і Польща: співпраця в енергетиці
Підписання меморандуму про співробітництво між країнами у сфері енергетики

На цій зустрічі було обговорено проблеми України в енергетичній сфері, а саме руйнування великої частини комунікацій через російське вторгнення. А також спільні кроки до вирішення нагальних проблем. За цим документом планується розробка програм і заходів щодо відновлення енергетичної інфраструктури України та кроки до інтеграції в енергетичний ринок.

Меморандумом передбачено, що Україна і Польща спільно працюватимуть для розвитку  екологічних технологій, розбудови розподіленої генерації, транспортування природного газу та нафтопродуктів.

Енергетична інфраструктура

Також висвітлено питання про енергетичну безпеку та як створення захисних механізмів для енергетичного сектору.

Раніше повідомлялось, що Польсько-українська торгово-промислова палата відкрила роботу Комітету з енергетики з метою співпраці у цій галузі. Консультації щодо співпраці в енергетиці між Україною і Польщею почалися ще 6 березня – у Варшаві відбулося перше засідання Комітету з енергетики Польсько-Української торгово-промислової палати. На цих зустрічах обговорювалися питання відновлення та розвитку енергетичної галузі, підвищення енергетичної ефективності та введення кліматично нейтральних технологій для покращення екологічної ситуації.

Також буде цікаво:

Протест фермерів обмежив постачання палива Україні https://uineu.org/2024/04/03/protest-fermeriv-obmezhyv-postachannya-palyva-ukrayini/

Про протести фермерів можна прочитати тут:  https://uineu.org/2024/04/02/u-polshhi-vidbuv…rotesty-fermeriv/ ‎

Зростання вартості експорту та імпорту Польщі: https://uineu.org/2024/04/02/torgivlya-mizh-p…yu-shho-zminylos/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *