Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як повернути податок у Німеччині?

1
2 місяці ago
Як повернути податок у НімеччиніЯк повернути податок у Німеччині?

Як повернути податок у Німеччині?

У Німеччині існують потенційні податкові відшкодування, про які українці, що проживають тут, можуть не знати. Тож як повернути податок у Німеччині? У цій країні жителі зазвичай подають щорічні декларації про доходи, що часто відкриває можливість на отримання повернення податків. Українці не завжди мають достатньо інформації про процес подачі податкових декларацій, оскільки це не є поширеною практикою в Україні. Тому рекомендуєм детально вивчити цю тему.

Повернення податку з Німеччини
Повернення податку з Німеччини

Річна податкова декларація – важливий фактор

Річна податкова декларація — це документ, у якому вказується, скільки грошей працівник заробив і скільки податків він сплатив протягом року. У Німеччині податкова декларація часто є обов’язковою, але водночас може призвести до фінансової вигоди. Оскільки податки зазвичай сплачуються роботодавцем з вашої зарплати, і це загальний принцип для всіх працівників. Але є багато факторів, які можуть зменшити суму податку, і ці фактори відрізняються в кожній країні. Під час заповнення податкової декларації можна скористатися різними податковими вирахуваннями, щоб зменшити суму податку.

Зазвичай, у 9 з 10 випадків роботодавець платить уряду більше податків, ніж вам насправді потрібно. Декларація про доходи є ключем до отримання повернення переплачених податків. Але яка саме сума переплачених податків може бути повернута? Це залежить від багатьох факторів, але середня сума відшкодування в Німеччині, згідно з даними Федерального статистичного відомства Німеччини (Statistisches Bundesamt), становить 1072 євро.

Подання декларації про доходи не тільки відкриває доступ до податкових відшкодувань, а й дає змогу українцям отримувати додаткові виплати від місцевого уряду. Однією з таких виплат є дитячі гроші, які в Німеччині можуть становити до 250 євро на кожну дитину (до 25 років, якщо вони не працюють).

Як подати декларацію про доходи?

Якщо ви володієте добре німецькою мовою, ви можете спробувати зробити це самостійно, або скористатися послугами податкових експертів. Але насправді скаднощів у цьому процесі як правило не виникає.

По матеріалам інтернет-видавництва ukrainianingermany.de

Вас також зацікавить стаття: Німеччина не застосовуватиме 24 параграф

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *