Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Допомога «забутим жертвам» російської агресії

2
1 місяць ago
Допомога «забутим жертвам» російської агресії

Фундація «Stand With Ukraine» запустила нову акцію «Допомога «забутим жертвам» російської агресії». Ця акція покликана залучити польську спільноту до допомоги сиротам з прифронтових територій. А також віднайти «найбільш забутих» людей, які залишилися сам на сам з бідою.

Ідея для створення проекту «Допомога «забутим жертвам» російської агресії» виникла у лідерки фонду Наталії Панченко. Вона подорожувала східними областями України і на власні очі побачила, як живуть українці на прифронтових територіях, які в них потреби та чого їм бракує. Багато людей просто були вигнані зі своїх домівок Росією і не мали навіть простих речей, які необхідні для щоденного  використання.

Для здійснення цієї ідеї «Stand With Ukraine» представив грантовий конкурс на проекти до 100000 гривень для організацій, що несуть допомогу жертвам війни в Україні. Метою цього кроку не лише збір коштів на спеціальну програму допомоги, а й об’єднання поляків і найбільш потребуючих людей.Допомога «забутим жертвам» російської агресії

Як потім пояснила лідерка фонду, що «ціль цього кроку – це підтримка благодійних організацій в їх проектах допомоги постраждалим від російської агресії. Основне – це задовольнити потреби людей, а не посередників великих гуманітарних компаній. Адже саме місцева спільнота знає, що насправді потрібно».

Благодійний фонд «Stand With Ukraine», метою якого є зберегти життя та допомогти тим, хто опинився в надзвичайній ситуації. Організація надає продукти харчування, припаси та гуманітарні послуги бідному та нужденному населенню, зокрема жителям України, які постраждали від російського вторгнення.

Фонд був створений ще у 2013 році завдяки співпраці групи українських та польських волонтерів і активістів. Вони підтримують українців на території України та Польщі: регулярно передають гуманітарну допомогу для біженців та жертв надзвичайних ситуацій, а також закуповують обладнання для прифронтових лікарень та дитячих центрів.

На сьогоднішній день створено багато благодійних програм та фондів для допомоги українцям, які втекли з прифронтових територій в Польщу.

Деякі з них представлені нижче:

Про інтеграцію українських дітей у польське суспільство можна прочитати тут https://uineu.org/2024/04/03/integracziya-ukrayinskyh-ditej-u-polske-suspilstvo/

Про підтримку українців попри протести фермерів: https://uineu.org/2024/04/03/polyaky-dopomagayut-ukrayinczyam-popry-protesty-fermeriv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *