Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Інформація для біженців із інвалідністю

0
1 місяць ago
Інформація для біженців із інвалідністюІнформація для біженців із інвалідністю

Інформація для біженців із інвалідністю

Інформація для біженців із інвалідністю
Інформація для біженців із інвалідністю

Є випадки, коли до Німеччини приїжджають біженці з України, які мають інвалідність, тому інформація для біженців із інвалідністю актуальна. Насправді в країнах західної Європи до таких людей ставляться з великою увагою та повагою. Щоб зрозуміти з чого почати, і які заявки, документи потрібно мати — читайте цю статтю.

Посвідчення інваліда в Німеччині

У Німеччині особи з інвалідністю мають можливість отримати спеціальне посвідчення, яке дозволяє отримувати допомогу в різних аспектах життя. Проте українське посвідчення інваліда не є чинним у Німеччині.

 

Сайт deafrefugees.de надає список перекладачів для глухих та людей із вадами слуху, які працюють з біженцями на безкоштовній основі.

Для отримання посвідчення інваліда в Німеччині, потрібно мати право на перебування та заповнити відповідну онлайн-заяву. Після цього необхідно надіслати заповнену заяву поштою на адресу Земельного відомства охорони здоров’я та соціального забезпечення м. Берлін.

Після подання заяви, ви отримаєте підтвердження. Для подальшого опрацювання заявки вам знадобляться актуальні медичні висновки та дозвіл на перебування. Якщо документи не німецькою мовою, їх потрібно буде перекласти й завірити.

Опрацювання заявки зазвичай займає близько 5 місяців. Після розгляду документів, Земельне відомство охорони здоров’я та соціального забезпечення м. Берлін повідомить вас про рішення і ступінь інвалідності. Якщо ступінь інвалідності складає 50 або більше одиниць, ви отримаєте посвідчення інваліда.

У Берліні, особи з інвалідністю можуть скористатися послугами служби спеціальних перевезень BerlMobil. Для цього потрібно отримати відповідний номер, який виділяється разом з посвідченням інваліда. Якщо вам потрібен інвалідний візок або ходунки, ви можете скористатися цією послугою, навіть якщо ваша заявка на отримання посвідчення ще не розглянута.

Для цього заповніть формуляр (Doc, німецькою мовою) і відправте його поштою на адресу:

Landesamt für Gesundheit und Soziales Berlin
Versorgungsamt
Postfach 310929
10639 Berlin

Після цього ви отримаєте номер, що надасть вам право на відповідні послуги.

Наша рекомендація: 

Файна робота у Німеччині пакувальник замовлень

Німецький чиновник гвалтував дітей

Німецькі політики критикують Шольца — Скандал

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *