Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецькі політики критикують Шольца — Скандал

0
1 місяць ago
Німецькі політики критикують ШольцаНімецькі політики критикують Шольца

Скандал із прослуховуванням: Німецькі політики критикують Шольца

Німецькі політики критикують Шольца
Крилата ракета TAURUS KEPD 350-150

Олафу Шольцу час розпрощатися з наївністю та дозволити поставку Україні дальнобойних ракет TAURUS, вважає Штрак-Циммерман. Росія вже давно вважає Німеччину ворогом, зауважила експерт з оборони Свободної демократичної партії (СвДП).

У скандалі щодо прослуховування розмови офіцерів бундесверу про можливі наслідки поставки Україні дальнобойних ракет TAURUS, експертка Свободної демократичної партії (СвДП) Марія-Агнес Штрак-Циммерман закликала Військово-контррозвідувальну службу (MAD) негайно розслідувати цю подію.

 

 

“Намір, через який запис прослуховування був оприлюднений саме зараз, очевидний: Росія бажає будь-якими засобами запобігти поставці ракет TAURUS Україні” . Так вона сказала у інтерв’ю газеті Rheinische Post, витримки з якого опубліковані агентством AFP в неділю, 3 березня.

“Після того, як канцлер знову виключив поставку крилатих ракет, а його аргументи були вже протягом 24 годин спростовані експертами, Шольца, очевидно, намагаються відвести від рішення все ж таки дати зелене світло на поставки. Росія дійсно боїться TAURUS, знаючи, наскільки вони ефективні. Тому TAURUS, безумовно, повинні бути поставлені. Я сподіваюся, що федеральному канцлеру і його радникам тепер зрозуміло, що настав час, нарешті, розпрощатися зі своєю наївністю. Росія вже давно вважає Німеччину ворогом”, – вказала Штрак-Циммерман.

Добріндт: Шольц має надати пояснення бундестагу

Зі свого боку голова земельної групи ХСС у бундестагу Александер Добріндт закликав Олафа Шольца надати пояснення. “Повідомлення про прослуховування вразили з двох причин: з одного боку, росіяни, очевидно, прослуховують переговори, що мають відношення до безпеки, а з іншого – федеральний канцлер, можливо, обґрунтовує своє відмову від поставки TAURUS хибними аргументами. Канцлер має надати пояснення бундестагу, у такій ситуації не можна виключати створення слідчої комісії”, – заявив він у інтерв’ю виданню Der Spiegel.

З 1 березня в ЗМІ циркулює 38-хвилинний запис розмови між чотирма офіцерами бундесверу. Там обговорюються можливі наслідки поставок Україні ракет TAURUS та ударів по Кримському мосту. Україна вже багато місяців домагається від Німеччини поставок TAURUS. Але Олаф Шольц виключає це незважаючи на критику з боку власних партнерів по коаліції.

Шольц аргументує свою відмову страхами стосовно того, що Німеччина буде втягнута у війну в Україні, оскільки, як він стверджує, обслуговування TAURUS потребуватиме безпосередньої участі німецьких військових. У той же час багато експертів вказують на відсутність такого автоматизму, оскільки українські військові, на їхню думку, здатні самостійно обслуговувати і програмувати ракети.

По матеріалам dw.com

Наша рекомендація: 20 000 диких слонів у Німеччину з Африки

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *