Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецький чиновник гвалтував дітей

1
1 місяць ago
Німецький чиновник гвалтував дітейНімецький чиновник гвалтував дітей

Німецький чиновник гвалтував дітей

Дитяче сексуальне насилля в Німеччині стає дедалі актуальною та важливою темою для розголосу та обговорення. Як стало нещодавно відомо журналістам — німецький чиновник гвалтував дітей. Він зазтосовував сексуальне насилля щодо дітей українських біженців.

Німецький чиновник гвалтував дітей2
Німецький чиновник гвалтував дітей

Окружний суд міста Гамбурга звинуватив німецького чиновника за сексуальне насильство над двома дітьми з сім’ї українських біженців. Діти чинили опір, і тоді почалися погрози щодо депортації всієї сім’ї з Німеччини. Українські хлопчики у віці 9 та 11 років впродовж тривалого періоду терпіли знущання. Майже цілий рік з боку німецького чиновника відбувалось
сексуальне насильство.

 

 

Деталі справи

У виданні Bild зявилась інформація, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 43-річний Денніс В, який працює в органах державної служби, проявив власну ініціативу. Він допоміг одній українській сім’ї виїхати до Німеччини, і тоді він представився як “захисник” родини.

Але в суді є дані, за якими, з березня 2022 року по квітень 2023 року чиновник кілька разів знущався з хлопчиків цієї сім’ї у своєму автомобілі, і навіть робив фото зйомку цих знущань.

Травень 2023 року теж був жорсткоким, у тому місяці Денніс примушував дітей робити йому “масаж”, але отримав відмову. Це стало приводом для терору 11-річного хлопчика, він почав отримувати велику кількість листів та повідомлень з погрозами. В одному з таких «послань» були такі слова: ” Тут вам більше не раді. У мене є вся повнота влада, щоб депортувати вас та ваших родичів”.

Яке покарання призначили педофілу?

В результаті судового розгляду окружний суд Гамбурга присудив 43-річному чоловіку 8 років ув’язнення за сексуальне насильство над дітьми та виробництво дитячої порнографії. В ході судового процесу повідомляється, що обвинувачений зізнався у більшості пред’явлених звинуваченнях. Таким  чином у потерпілих не було необхідності свідчити в суді. Врешті суд прийняв таке зізнання задля пом’якшення покарання.

Джерело: 24tv.ua/

 

Вам буде цікаво дізнатись про Режим тиші в Німеччині – чи варто порушувати?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *