Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща прагне посилити східний кордон

1
1 місяць ago
Польща прагне посилити східний кордон

Польща прагне посилити східний кордон – cтало відомо, що цього року було виділено понад 850 мільйонів злотих (214 мільйонів доларів) на посилення оборони східного кордону.

Глава Міністерства оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш під час зустрічі з солдатами та командуванням 19-ї Люблінської механізованої бригади в Любліні зробив таку заяву.

Ці кошти підуть Підляській військовій оперативній групі з охорони кордону.

«Завдяки інвестиціям та платникам податків ми будемо витрачати більше коштів для зміцнення нашої оборони. Щоб це угрупування могло і надалі виконувати поставлені місії та ефективно функціонувати» – сказав Косіняк-Камиш.

Польща прагне посилити східний кордон

Також він акцентував увагу на тому, що йде посилення захисту лінії кордону. І це не просто периметр, це комп’ютерні та цифрові технології плюс прикордонники та солдати, які контролюють ситуацію. Також планується збільшити і кількість сховищ для підрозділів

Збільшення чисельності військ буде біля кордону з РФ та Білоруссю. Це Вармінсько-Мазурське, Підляське, Люблінське та Підкарпатське воєводства. Адже на цих ділянках спостерігалось збільшення кількості спроб незаконного перетину кордону.

Також 4 квітня президент Польщі Анджей Дуда запропонував країнам НАТО збільшити свої внески на оборону до Альянсу з 2 до 3% ВВП. Росія своїми діями показала, що її політика зараз як у часи холодної війни. І країни ЄС теж мають повернутися на той рівень. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію такі видатки будуть виправданими.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда наголосив , що у 2024 році держава планує витратити на оборону 137 мільярдів злотих (приблизно $33 мільярди), а це понад 4% від ВВП Польщі.

Також про те, як Польща починає будувати бомбосховища https://uineu.org/2024/04/04/polshha-pochynaye-buduvaty-bomboshovyshha/

Поляки звикають до можливості війни https://uineu.org/2024/04/04/polyaky-zvykayut-do-mozhlyvosti-vijny/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *