Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Створена коаліція бронетехніки для України

1
1 місяць ago
Коаліція бронетехніки для підтримки України

Створена коаліція бронетехніки для України

Вже 2 роки Україна протистоїть повномасштабному вторгненню РФ. Звісно, дуже допомагають держави – партнери. Польща та Німеччина ініціювали створення коаліції бронетехніки для потреб Збройних Сил України. У межах дій зі створення цієї коаліції було проведено багато зустрічей, в результаті яких досягнуто домовленостей із союзниками, які планують долучатися до подальшої підтримки України в цій сфері.

Ціль цієї ідеї – це зміцнення українських сил за рахунок танкової складової. Україна на сьогодні потребує бронетехніки і боєприпасів і ця коаліція також буде мати на увазі ці потреби. На сьогодні Польща та Німеччина відновлюють та будують власні виробництва боєприпасів, щоб не залежати від інших країн та по можливості допомагати Україні.

26 березня у Варшаві пройшло перше засідання країн-учасниць коаліції бронетехніки на підтримку України. Представники розробили стратегію щодо підсилення технічних можливостей Збройних сил України. Було створено чотири групи ,які будуть відповідати за певні задачі:

  • постачання озброєння та боєприпасів для бронетехніки
  • технічне обслуговування та організація ремонтуСтворення коаліції бронетехніки
  • підготовка технічних груп з персоналу
  • відпрацювання ефективної тактики застосування бронетехніки на полі бою.

На сьогоднішній день в коаліцію входять вже 15 країн, серед яких Україна,  Польща, Німеччина, Італія, Велика Британія, Швеція.

Представник української сторони у Варшаві Іван Гаврилюк наголосив, що створена коаліція посилить броньований щит Сил оборони України та підвищить спроможності нашого війська у боротьбі з РФ.  Технічне обслуговування та ремонт техніки та озброєння допоможе більш ефективно його використовувати у бойових завданнях. Адже у ЗСУ є певні проблеми з ремонтом іноземної бронетехніки.

Передбачається, що країни-учасники танкової коаліції та коаліції бронетехніки налагодять з Україною інноваційно промислове партнерство у довгостроковій перспективі.

Раніше повідомлялось, союзники збільшать постачання зброї в Україну.

15 березня лідери Німеччини, Франції та Польщі оголосили про збільшення постачання зброї Україні. Єврокомісія надала 500 мільйонів євро на нарощування виробництва артилерійських снарядів.

Про співпрацю Польщі та України в сфері енергетики можна прочитати тут: https://uineu.org/2024/04/04/ukrayina-i-polshha-spivpraczya-v-energetyczi/

Про імпорт та експорт Польщі та України:  https://uineu.org/2024/04/02/torgivlya-mizh-p…yu-shho-zminylos/ ‎

Про угоду з Україною про імпорт агропродукції: https://uineu.org/2024/04/02/ugoda-z-ukrayinoyu-pro-import-agroprodukcziyi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *