Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Українці допомагають перевозити нелегалів в Польщу

0
1 місяць ago
Українці допомагають перевозити нелегалів в Польщу

Українці допомагають перевозити нелегалів в Польщу: що відомо

На польському кордоні прикордонники затримали десятьох кур’єрів, які допомагали мігрантам перетинати польський кордон. Серед них було 5 українців.

Спочатку, 22 березня затримали одного чоловіка – громадянина України, а наступного для вже чотирьох, серед яких один теж був українцем. Вони намагалися перевезти нелегалів, які спочатку перетнули польсько- білоруський кордон і хотіли потрапити у Німеччину.

Вже 24 березня затримано ще п’ятьох осіб, Українці допомагають перевозити нелегалів в Польщусеред яких вже троє з України. Вони намагалися на автомобілях перевезти мігрантів на захід.

Кур’єрам загрожує покарання – позбавлення волі до 8 років.

За 22-24 березня було зафіксовано 444 спроби незаконно перетнути кордон, а з початку 2024 року вже затримали 44 кур’єрів, які сприяли нелегальним перевезенням мігрантів з польсько-білоруського кордону до Європи.

Після цих інцидентів, 30 березня польські прикордонники почали бити тривогу через незвичайний перетин кордону – біля прикордонного посту недалеко від села Корчова отара овець перейшла кордон і почала пастись вже в Україні.
Власник виманив їх назад у Польщу. Прикордонники кажуть, що часто бачили крім цих же овець ще і ведмедів, борсуків, вовків і стадо оленів,які спокійно переходять кордон.

Раніше повідомлялось, що Керівництво МВС Польщі спільно з новим керівництвом Прикордонної служби країни працює над ущільненням загородження на білорусько-польському кордоні. Адже на цій ділянці було багато випадків незаконного перетину. Прикордонна служба Польщі працює над тим, що ніхто не міг подолати цей бар’єр. Сталеві загородження укріплюють спеціальними затискачами, додали більше електроніки та рухових детекторів, також встановили систему сучасного електронного моніторингу.

 Про створення коаліції бронетехніки для України можна прочитати тут https://uineu.org/2024/04/08/stvorena-koalicziya-bronetehniky-dlya-ukrayiny/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *