Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Українку звинуватили у педофілії

0
1 місяць ago
Українку звинуватили в педофілії

У Польщі українку звинуватили у педофілії і після 2 років арешту випустили.

У квітні 2022 року у місті Познань, Польща, було затримано громадянку України Світлану.  Вона перебувала там разом з 10 дітьми, які вона врятувала від війни в Дніпропетровській області. Тоді місцеві ЗМІ опублікували шокуючу новину. Українку звинуватили у педофілії – стало відомо, що Світлана П. ніби-то била дітей та займалася “їх продажем для сексуального використання”. Власні інформатори повідомили, що діти мали вирване волосся, вибиті зуби, а до рота їм вкладали пелюшки з сечею та калом, також їх змушували їсти тваринні фекалії.

У Польщі їй були пред’явлені обвинувачення у вчиненні тяжких злочинів – знущання над дітьми, сексуальне насильство та навіть у продажі дітей для сексуальної експлуатації.

Подія викликала шок серед громадськості і стала предметом широкого висвітлення у місцевих та російських ЗМІ. Звинувачення були вельми серйозними – волонтери, які приймали родину, повідомили правоохоронні органи, що Світлана б’є дітей та продає їх для сексуальної експлуатації. Однак деякі свідки, які знали родину, відкидали ці обвинувачення. Вони стверджували, що діти були доглянуті та не піддавалися жодним формам знущання.

Після дослідження прокуратура передала справу до суду, проте протягом розгляду справи не вдалося довести обвинувачення. Навіть експертизи та свідчення були неоднозначними, і прокуратурі не вдалося знайти винних у злочині. Сама підозрювана відкидала усі звинувачення, а також сумнівається у правдивості свідчень дітей.  Також були виявлені помилки в ході дослідження, що порушували процедурні правила.

Варто також зазначити, що українське консульство в Польщі намагалося повернути дітей, але поки що ці зусилля були ігноровані. ЗМІ, які спочатку активно висвітлювали ситуацію, вже не так активно коментують подію після того, як прокуратурі не вдалося довести обвинувачення.

Генеральне консульство України у Вроцлаві повідомило, що дітей у підозрюваної забрали і розподілили у польські сім’ї. Повернути цих дітей в Україну – про це поки не йдеться. Цікавим є той факт, що одна з жінок, яка доглядає дітей, повідомила правоохоронні органи про знущання матері. Саме її показання лягли в основу обвинувачення. Вона також виступала в суді.

Стало відомо, що українку Світлану П. вже звільнили з-під варти, через 2 роки після арешту, хоча суд над нею триває.

 

Про допомогу «забутим жертвам» російської агресії: https://uineu.org/2024/04/05/dopomoga-polshhi-zabutym-zhertvam-rosijskoyi-agresiyi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *