Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бундестаг планує купувати зброю для України

0
1 місяць ago
Бундестаг планує купувати зброю для УкраїниБундестаг планує купувати зброю для України

Бундестаг планує купувати зброю для України. У Бундестазі запропонували купувати у США необхідну зброю і передавати Україні.

Бундестаг планує купувати зброю для України
Бундестаг планує купувати зброю для України

У Бундестазі виникла ідея про закупівлю необхідної зброї в США та передачу її Україні. Міхаель Рот, голова Комітету Бундестагу у закордонних справах, висловив думку, що Україна ще не програла війну з Росією. За його словами, Україна могла б програти, якби не отримувала підтримку у вигляді необхідного обладнання. Він підкреслив, що Росія намагається руйнувати Україну, а не шукати дипломатичних рішень. Рот закликав Європу шукати прагматичні рішення та, за потреби, купувати необхідне обладнання для України в США.

Нещодавно під час зустрічі НАТО у Брюсселі було висловлено інтерес до посилення протиповітряної оборони України, і деякі країни-члени НАТО обіцяли допомогти в цьому питанні.

Бундестаг вирішив активно реагувати на ситуацію в Україні, де триває війна з Росією. Міхаель Рот, голова Комітету Бундестагу у закордонних справах, вважає, що підтримка України в цей час є надзвичайно важливою. Він зазначив, що Україна могла б програти конфлікт, якби не отримувала підтримку від Заходу.

Однією зі стратегій, яку запропонував Рот, є закупівля необхідного військового обладнання в Сполучених Штатах Америки та передача його Україні. Це може включати системи протиповітряної оборони, такі як ракетні комплекси Patriot, або інші важливі компоненти для українських силових структур.

Позиція Рота відображає загальний настрій у німецькому парламенті, де дедалі більше політиків вимагають активнішої підтримки України у боротьбі з російською агресією.

Посилення української ППО було однією з ключових тем під час розмов із партерами очільника МЗС України Дмитра Кулеби під час його міністерської зустрічі НАТО у Брюсселі минулого тижня. Як заявив у четвер генсек НАТО, деякі союзники НАТО вже пообіцяли шукати системи ППО для України.

Джерело: eurointegration.com.ua

Вас також зацікавить:

 

 

 

 

 

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *