Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Канцлер Німеччини про військовий призов

0
1 місяць ago
Канцлер Німеччини про військовий призовКанцлер Німеччини про військовий призов

Канцлер Німеччини про військовий призов. Шольц сумнівається у відновленні військового призову у класичному вигляді.

Канцлер Німеччини про військовий призов
Канцлер Німеччини про військовий призов

Однією з причин, що призвели до скасування обов’язкової військової служби, було недолік рівності іспитувань, що призвели до того, що багато молодих людей, які не бажали відмовлятися від служби, взагалі не були призвані до армії.

Однак перехід до загальної військової повинності ускладнюється ще й тим, що Конституція забороняє примусову працю, а також урахуванням суспільно-економічних факторів, таких як виклики через дефіцит робочої сили.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус також відкритий для можливості загального обов’язкового військового обов’язку, проте ця тема вимагає серйозного обговорення і аналізу перед прийняттям рішення.

У звіті за 2023 рік, уповноважена Бундестагу у справах збройних сил Єва Хьогль висловила необхідність суттєвого поліпшення кадрового, матеріального та інфраструктурного забезпечення Бундесверу.

Вона також підтримала ідею проведення суспільно-політичної дискусії щодо можливості введення нового виду призову. Ці та інші обговорення вказують на складний і важкий процес визначення майбутньої військової стратегії Німеччини.

Джерело: eurointegration.com.ua

Варто також дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *