Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Кількість заяв про надання притулку зменшилася

0
1 місяць ago
Кількість заяв про надання притулку зменшиласяКількість заяв про надання притулку зменшилася

Кількість заяв про надання притулку зменшилася

Кількість заяв про надання притулку зменшилася

У Німеччині на 20% зменшилася кількість заяв про надання притулку в 2024 році. В Німеччині у 2024 році кількість нових заяв про надання притулку значно скоротилася у порівнянні з попереднім роком. Таку  інформаціїю надає Федеральное відомство з питань міграції та біженців (BAMF). Так у першому кварталі 2024 року подали 65 419 первинних заяв, що на 19,2% менше, ніж у відповідному періоді попереднього року.

 

 

Міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер зазначила, що це свідчить про ефективність дій уряду. Вона зауважила, що тимчасові перевірки на кордоні, введені в жовтні, дозволили запобігти 17 600 нелегальним в’їздам, а також було арештовано понад 700 осіб, які займалися контрабандою.

За даними BAMF, найбільше заяв про надання притулку у першому кварталі 2024 року подали громадяни Сирії, за ними йдуть громадяни Афганістану та Туреччини. У той же період влада прийняла рішення щодо 80 651 заяви, статус надали менш ніж половині заявників.

Раніше повідомлялося, що за 2023 рік у країнах Європейського Союзу було оформлено заявки на притулок понад мільйоном громадян третіх країн, що на 20% більше, ніж у 2022 році. Проте ця кількість все ще менша, ніж на піку міграційної кризи під час війни у Сирії.

Фінляндія закликала Європейський Союз розробити спільну відповідь на використання Росією міграції до ЄС як зброї, після того, як країні довелося закрити сухопутний кордон з РФ через спроби гібридного тиску.

 

Джерело: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *