Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Онлайн-шопінг в Польщі

0
1 місяць ago
Онлайн-шопінг у Польщі

Онлайн-шопінг в Польщі – економія часу та зручність для покупців

Сучасне життя без інтернет-шопінгу важко уявити.  Зручність, широкий вибір та привабливі ціни роблять його необхідною частиною нашого повсякдення. Онлайн-шопінг в Польщі став доступний українцям, які зараз там проживають. У польському сегменті Інтернет-торгівлі існує безліч платформ та магазинів, які користуються популярністю серед мільйонів користувачів. Кожен з них має свої особливості та переваги.

Онлайн-шопінг в Польщі: які найпопулярніші маркет плейси з низькими цінами: Онлайн покупки в Польщі

Наприклад, Allegro, що колись починало як аукціон, тепер перетворилося на великий торговий ресурс. Зараз Allegro дозволяє здійснювати покупки та продажі різних товарів і послуг. Користувачі можуть вибирати з широкого асортименту товарів, починаючи від електроніки і закінчуючи косметикою та спортивними товарами.

OLX є ще однією популярною платформою, де користувачі можуть розміщувати оголошення про продаж та купівлю різних товарів і послуг. Тут можна знайти все, від нерухомості до автомобілів, від електроніки до меблів.

Empik – це мережа фізичних і онлайн-магазинів, спеціалізованих на товарах для хобі та розваг. Вони пропонують книги, ігри, музику, креативні товари та інше. Крім того, Empik надає послуги, такі як транспорт і сервіс, що робить їх одним з найпопулярніших магазинів для покупців.

MediaExpert – інтернет-магазин, який спеціалізується на електроніці та побутовій техніці. Вони пропонують широкий вибір товарів, від смартфонів до фототехніки, і надають послуги, такі як транспорт і сервіс.

Rossmann – мережа дрогерій, де можна придбати товари для догляду за собою, косметику, побутову хімію та інше. Вони також пропонують онлайн-покупки з можливістю доставки до найближчого магазину або кур’єром.

Основна перевага польських онлайн-магазинів – можливість економії порівняно з традиційними методами шопінгу. Зекономлені гроші можна використати для підтримки родичів та близьких, що залишилися в Україні.

Починаючи з 22 січня 2024 року, OLX розширює свої можливості доставки, дозволяючи замовляти товари з OLX Доставкою прямо до Польщі через перевізника Нова Пошта. Тепер клієнти можуть замовити товари через OLX Доставку в Польщу для оголошень з ціною, яка не перевищує 44 євро. Мінімальна вартість доставки становить лише 175 гривень.

Про зростання цін у Польщі: https://uineu.org/2024/04/08/z-kvitnya-bude-zrostannya-czin-u-polshhi/

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *