Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Перехід на літню гуму в Німеччині

1
1 місяць ago
Перехід на літню гуму в НімеччиніПерехід на літню гуму в Німеччині

Перехід на літню гуму в Німеччині, мінімальна глибина протектора.

Настав час пересісти на літню гуму, але перед цим потрібно перевірити глибину протектора. Якщо протектор дрібний, характеристики шини знижуються, а гальмівний шлях збільшується.

Мінімальна глибина протектора шини

Перехід на літню гуму в Німеччині
Перехід на літню гуму в Німеччині

Коли весна дається взнаки не тільки в календарі, а й у погоді, щороку виникає одна й та сама картина: натовпи автовласників штурмують майстерні, щоб змінити гуму. Звісно, заміну можна виконати і самостійно, але слід звернути увагу на кілька моментів. Важливо не тільки перевірити шини на предмет можливих пошкоджень, а й переконатися в достатній глибині протектора.

Абсолютно нова автомобільна шина зазвичай має глибину протектора від восьми до дев’яти міліметрів. Залежно від того, як їздить автомобіль, з часом глибина зменшуватиметься. У Німеччині допустима мінімальна глибина протектора становить 1,6 міліметра – як для літніх, так і для зимових шин. Якщо шина має менший профіль, вона більше не вважається придатною для експлуатації, і ризикуєте отримати штраф у розмірі щонайменше 60 євро.

Мінімальна глибина протектора літніх шин

Якщо хочете бути в безпеці на дорозі, не слід вичерпувати правову базу. ADAC рекомендує мінімальну глибину протектора три міліметри для літніх шин і щонайменше чотири міліметри для зимових або всесезонних шин.

Глибину протектора можна виміряти за допомогою відповідного вимірювального пристрою, який можна придбати за кілька євро. З монетою в 1 євро ще простіше і дешевше: ширина її золотого краю становить рівно три міліметри. Якщо кромка пропадає в профілі – все гаразд, якщо її видно – шину слід замінити.

ADAC — загальний німецький автомобільний клуб. Найбільша громадська організація автомобілістів Німеччини, найбільша в Європі. Основна функція – технічна, інформаційна та юридична допомога автомобілістам. Штаб-квартира – у Мюнхені.

Джерело: novostide.de

Вам також буде цікаво:

Файна робота у Німеччині пакувальник замовлень

Оренда квартири в Німеччині — корисні поради

Інформація для біженців із інвалідністю

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *