Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Полякам починають набридати протести фермерів

0
1 місяць ago
Полякам починають набридати протести фермерів

Полякам починають набридати протести фермерів Полякам починають набридати протести фермерів — інтереси аграріїв викликають негативні реакції серед інших жителів Польщі. Це зауважив польський журналіст, коментуючи ситуацію на українському кордоні.

Згідно з опитуваннями більшість польських громадян підтримують аграріїв, які блокують кордон і вимагають зупинити експорт з України. Проте деякі заяви протестувальників суспільство відкидає. Головний редактор впливового журналу “Krytyka Polityczna” зауважив, що поляки схвалюють будь-які протести проти влади через низький рівень довіри до владних інституцій. Але багатьом полякам починають набридати протести фермерів.

“Фермери настоюють на гарантованих цінах на свою продукцію, що робить інших поляків незадоволеними. Ця проблема внутрішньої політики Польщі показує нерівність і несправедливість у суспільстві”— зазначив журналіст. Також він підкреслив, що ці протести стосуються переважно польських фермерів і не відображають загального ставлення до України.

Є те, що об’єднує — це обурення фермерів щодо гарантованих цін на їх продукцію та реакцію інших поляків на це. Польські музиканти у свою чергу реагують на це, пропонуючи гарантії щодо цін на квитки на свої концерти, з умовою, що держава викупить 80% цих квитків. За словами Славоміра Сєраковського всі ці переваги, надані фермерам, виглядають надзвичайно несправедливими для польського суспільства.

Події, пов’язані з діями фермерів, приносять багато страждань українцям, що викликає сором для багатьох поляків”,зауважив головний редактор Krytyka Polityczna.

Слова журналіста підкреслюють, що проблема з фермерами є скоріше внутрішньою проблемою політики Польщі, а не питанням відношення до України. Це тимчасова ситуація, яка більше свідчить про особливості польських фермерів, ніж про саму країну чи ставлення поляків до України.

Про протести фермерів можна прочитати тут: https://uineu.org/2024/04/02/u-polshhi-vidbuvayutsya-protesty-fermeriv/

Про те, як протест фермерів обмежив постачання палива Україні: https://uineu.org/2024/04/03/protest-fermeriv-obmezhyv-postachannya-palyva-ukrayini/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *