Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Розслідування у справі райхсбюргерів

1
1 місяць ago
Розслідування у справі райхсбюргерівРозслідування у справі райхсбюргерів

Розслідування у справі райхсбюргерів. У Німеччині висунули звинувачення 66-річному фігуранту справи “райхсбюргерів”

Розслідування у справі райхсбюргерів знайшло розвиток — з’явились нові подробиці у давній справі щодо “райхсбюргерів”. Тепер звинувачення було пред’явлено 66-річному підозрюваному. Цей чоловік, проживаючи на півночі країни, обвинувачується у підтримці терористичної групи та в підготовці до державної зради. Якщо він буде знайдений винним, йому загрожує кілька років ув’язнення.

Підозрюваний, як повідомили прокурори, має зв’язки з групою, що має на меті замінити демократичний порядок в Німеччині на авторитарну систему, моделюючи її під конституцію Німецької імперії 1871 року.

Про це повідомляє DPA

Розслідування у справі райхсбюргерів
Розслідування у справі райхсбюргерів

Частина їхнього плану включала намір проникнути на кораблі в російські води, щоб отримати підтримку Владіміра Путіна у створенні нової держави. Перед цим у Німеччині вже були проведені обшуки і розслідування, пов’язані з рухом “райхсбюргерів”, що включає в себе звинувачення у підготовці державного перевороту та інші злочини.

 

 

Раніше було оголошено про початок судового процесу над членами цього руху, запланований на 21 травня у місті Франкфурт-на-Майні. Згадувані “райхсбюргери” привернули увагу правоохоронних органів через їхні замахи на викрадення політиків і штурм Бундестагу.

 

Дії правоохоронних органів в цій справі стали частиною більшої операції, спрямованої на припинення діяльності цього руху. У 2022 році була розпочата масштабна спецоперація, яка включала обшуки та розслідування проти учасників “райхсбюргерів” і зв’язаних з ними осіб. Ці заходи були спрямовані на запобігання можливих загроз для демократії та безпеки країни, враховуючи амбіційні плани цієї екстремістської групи.

 

Раніше ми писали про:

Графік роботи магазинів у Німеччині

Німецький чиновник гвалтував дітей

Німецькі політики критикують Шольца — Скандал

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *