Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччини можуть легалізувати аборти

0
1 місяць ago
У Німеччини можуть легалізувати абортиУ Німеччини можуть легалізувати аборти

У Німеччини можуть легалізувати аборти. Уряду Німеччини пропонують легалізувати аборти до 12-го тижня вагітності.

Робоча група, створена федеральним урядом Німеччини, запропонувала переглянути законодавство, що стосується заборони абортів, сурогатного материнства й донорства яйцеклітин у напрямку часткової лібералізації.

У Німеччини можуть легалізувати аборти
У Німеччини можуть легалізувати аборти

Цю інформацію повідомила газета Spiegel за даними “Європейської правди”. В даний момент аборти в Німеччині вважаються незаконними згідно зі статтею 218 Кримінального кодексу, однак у деяких випадках, наприклад, якщо життя вагітної жінки перебуває під загрозою або якщо вагітність настала в результаті сексуального насильства, за них не передбачається покарання.

Згідно із висновком ініційованої німецьким урядом комісії, чинні положення Кримінального кодексу не відповідають “конституційним, міжнародним та європейським правовим стандартам”. Комісія пропонує легалізувати всі аборти на перших 12 тижнях вагітності.

У деяких випадках, зокрема, коли загрожує здоров’ю вагітної, комісія пропонує дозволити аборти й на пізніших термінах вагітності. Експерти також рекомендують федеральному уряду Німеччини дозволити донорство яйцеклітин (так само, як і сперми, що діє з 1990 року), а також сурогатне материнство – але лише за умови, що сурогатна мати отримує належний догляд і має налагоджені відносини з батьками майбутньої дитини.

Навіть якщо рекомендації комісії не є обов’язковими для федерального уряду Німеччини, вони вважаються важливими для потенційних нових правил щодо абортів, сурогатного материнства і донорства яйцеклітин, повідомляє Spiegel. Нагадаємо, що минулого року Бундестаг ухвалив законопроєкт про скасування норми кримінального кодексу, що передбачала заборону на рекламу абортів.

По матеріалам eurointegration.com.ua

Наша рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *