Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Україна отримає від Німеччини 20 додаткових БМП Marder

2
1 місяць ago
Україна отримає від Німеччини20 додаткових БМП MarderУкраїна отримає від Німеччини20 додаткових БМП Marder

Україна отримає від Німеччини 20 додаткових БМП Marder.

Україна отримає від Німеччини20 додаткових БМП Marder
Україна отримає від Німеччини 20 додаткових БМП Marder

Уряд Німеччини доручив компанії Rheinmetall доставити в Україну ще 20 бойових машин піхоти Marder. Замовлення було зроблене у березні 2024 року, а його вартість не розголошується, хоча йдеться про двозначне число мільйонів євро.

Поставка цієї нової партії запланована на 2024 рік. Раніше Rheinmetall вже передавав Збройним силам України значну кількість бойових машин Marder в рамках різних програм.

Нові машини оснащені інтегрованим лазерним далекоміром для більш ефективного та точного ураження цілей. Перші 20 бойових машин компанія поставила Україні ще в березні 2023 року. З того часу було доставлено додаткові партії.

Компанія придбала у Бундесверу капітально відремонтовані машини Marder 1A3, а потім провела ремонт власними силами. Бойові машини Marder, які розроблені для Бундесверу, є одними з найперевіреніших у світі та були неодноразово модернізовані для підвищення ефективності.

Наразі у Бундесверу в експлуатації понад 300 бойових машин Puma, які є останнім поколінням таких машин і поступово замінюють Marder.

Наприкінці березня Німеччина оголосила про нову партію військової допомоги для України, включаючи артилерійські та танкові боєприпаси, дрони та машини розмінування. Попередньо був оголошений новий пакет військової допомоги наближеною вартістю 500 млн євро.

Джерело: pravda.com.ua

Свіжі новини, які також будуть цікаві:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *