Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

З німецьких джерел РФ посилила дезінформацію про Україну

3
1 місяць ago
З німецьких джерел РФ посилила дезінформацію про УкраїнуЗ німецьких джерел РФ посилила дезінформацію про Україну

З німецьких джерел РФ посилила дезінформацію про Україну

З німецьких джерел РФ посилила дезінформацію про Україну
З німецьких джерел РФ посилила дезінформацію про Україну

У Німеччині заявили, що РФ посилила дезінформацію про Україну в Європі. За даними німецьких джерел, Росія посилила свою дезінформаційну кампанію щодо України в Європі. Міністерство закордонних справ Німеччини виявило збільшення масштабу та майстерності цих кампаній, спрямованих на підірвання підтримки України.

Керівник департаменту культури і комунікації Міністерства закордонних справ, Ральф Бесте, вважає цю ситуацію серйозною загрозою. Він зауважив, що російські кампанії стали більш складними і правдоподібними, використовуючи автоматизацію для зростання ефективності та складності. Бесте також наголошує на важкості протидії цим зусиллям, оскільки Росія використовує нові технології та маніпуляції, щоб розповсюджувати дезінформацію.

У департаменті Бесте стверджується, що російські дезінформаційні кампанії спрямовані на знаходження “тріщин” у віру в Україну та їх подальше розповсюдження. За його словами, російські зусилля щодо дезінформації набули значного прогресу, порівняно зі “старими” методами, коли використовувалися фейкові акаунти для поширення фейкових повідомлень.

Бесте підкреслює, що російські оперативні зусилля стають все більш вдосконаленими та складними. Вони поєднують в собі автоматизацію і використання довірливих джерел, щоб зробити свої атаки більш ефективними й менш відчутними.

Дезінформаційні кампанії РФ

Такі кампанії спрямовані на збурення суспільства, розпалення роздорів та створення негативного ставлення до України, а це в свою чергу може вплинути на допомогу та підтримку, яку надає Німеччина Україні.

Крім того, в департаменті Бесте розкриває наявність спеціального підрозділу, який відповідає за виявлення та припинення дезінформаційних операцій Росії за кордоном. Він підкреслює, що російські зусилля спрямовані на пошук слабких місць у суспільстві та розширення в них сумнівів і страхів.

Наприклад, у 2021 році цей департамент виявив одну з найбільших спроб маніпулювання німецькою громадською думкою через соціальну мережу Twitter, де створено мережу фейкових акаунтів, що намагалася дискредитувати урядову допомогу Україні, розповсюджуючи неправдиву інформацію про її наслідки для німецького суспільства.

Таким діям, за словами Бесте, важко протидіяти і це свідчить про те, як далеко Росія продовжує розвивати свої техніки дезінформації, у порівнянні зі “зловісними фабриками тролів” минулих років.

Джерело: pravda.com.ua

Також варто знати:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

3 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *