Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Афера українців у Польщі на $150 000

0
1 місяць ago
Афера українців у Польщі на $150 000

Афера українців у Польщі або як за 3 роки заробити $150000. Затримано керівника злочинної групи – йому загрожує ув’язнення на 15 років.

31- річний громадянин України отримав звинувачення за організацію злочинної групи і викрадення 150 000 доларів. Це сталося у місті Лодзь, у центрі Польщі.

Дана група використовувала фіктивні посилання на сайти і незаконно отримувала дані платіжних карток.  Злочинна організація складалася з 6 осіб і змогла ошукати 425 людей. Було викрадено з рахунків приблизно 600 тисяч злотих (приблизно $150 тисяч).

За даними Окружної прокуратури у Лодзі, раніше звинувачення були висунуті ще п’ятьом громадянам України.

Афера українців у Польщі злагоджено “працювала”, адже шахраї використовують цю схему ще з другої половини 2021 року. Зловмисники відправляли покупцям посилання на підроблені веб-сайти з можливістю оплати. Найчастіше це такі товари, як жіночий одяг та аксесуари. Жертви надавали свої реквізити і ненавмисно відкривали доступ до своїх банківських рахунків. Потім зловмисники витягали значно більші суми з цих рахунків, ніж була зазначена вартість товару.

У деяких випадках шахраї навіть отримували банківські кредити на ім’я ошуканих осіб. На вкрадені кошти вони також купували криптовалюту.

Затриманого керівника зловмисного угрупування арештували на 3 місяці. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Українці допомагають перевозити нелегалів в Польщу: https://uineu.org/2024/04/08/ukrayinczi-dopomagayut-perevozyty-nelegaliv-v-polshhu/

Відношення поляків до українських біженців: https://uineu.org/2024/04/09/vidnoshennya-polyakiv-do-ukrayinskyh-bizhencziv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *