Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бербок закликає пришвидчити поставку Patriot

1
1 місяць ago
Бербок закликає пришвидчити поставку PatriotБербок закликає пришвидчити поставку Patriot

Бербок закликає пришвидчити поставку Patriot

Міністерка закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок закликає пришвидчити поставку Patriot (додаткових систем ППО) Україні під час майбутньої зустрічі міністрів закордонних справ G7. Вона висловила занепокоєння щодо наміру Росії “розбомбити Харків на порох” та наголосила, що західні країни повинні вжити більше заходів.

Бербок закликає пришвидчити поставку Patriot
Бербок закликає пришвидчити поставку Patriot

Бербок висловила занепокоєння, що запаси власних систем Patriot у Німеччині майже вичерпані, і закликала до перегляду всіх систем Patriot в Європі та світі, щоб швидко зрозуміти, які ресурси можна надати Україні.

Вона висловила надію, що під час зустрічі міністрів закордонних справ G7 буде надано додаткову інформацію щодо цього питання.

Міністри закордонних справ G7 планують зустрітися 19 квітня на острові Капрі в Італії.

У попередній розмові з партнерами на зустрічі НАТО у Брюсселі, голова МЗС України Дмитро Кулеба обговорив зміцнення української системи ППО. Генеральний секретар НАТО також зазначив, що деякі країни-члени вже пообіцяли шукати системи ППО для України, включаючи негайні дії від Сполучених Штатів після запиту України на додаткові системи Patriot.

Наразі ситуація з безпекою в Україні є напруженою, і виступ міністерки Бербок щодо прискорення надання допомоги ППО свідчить про серйозність ситуації. Німеччина разом з іншими країнами G7 розглядає можливість швидкої реакції на виклики, що стоять перед Україною.

Попри невеликий запас власних систем Patriot, Бербок відзначила важливість пошуку шляхів надання підтримки та вирішення поточної кризи. Її заява свідчить про готовність Німеччини долучитися до зусиль міжнародної спільноти для захисту України в цей важливий момент.

На міністерській зустрічі G7, запланованій на 19 квітня на острові Капрі, очікується обговорення конкретних кроків щодо надання допомоги Україні. Важливою частиною цього обговорення буде пошук можливостей швидкої доставки систем ППО та інших оборонних засобів до України, щоб зміцнити її обороноздатність та відповідь на поточні загрози з боку Росії.

Джерело: pravda.com.ua

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *