Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Канцлер Шольц танцює у TikTok?

0
1 місяць ago
Канцлер Шольц танцює у TikTokКанцлер Шольц танцює у TikTok

Канцлер Шольц танцює у TikTok? Канцлер Шольц приєднався до TikTok, але пообіцяв не танцювати.

Федеральний канцлер Німеччини, Олаф Шольц, приєднався до популярної платформи TikTok, що є частиною його стратегії перед важливими виборами. Незважаючи на те, що уряд у 2023 році висловив занепокоєння щодо безпеки цього китайського додатка та наказав працівникам міністерств видалити його з робочих пристроїв, сам канцлер вирішив стати частиною цієї соціальної мережі.

Канцлер Шольц танцює у TikTok
Канцлер Шольц танцює у TikTok

Шольц анонсував своє приєднання до TikTok у своєму Twitter, уточнивши, що не планує танцювати на цій платформі. Цей крок став частиною його політичної стратегії перед європейськими виборами 9 червня та регіональними виборами у вересні в різних німецьких землях.

Пресслужба уряду заявила, що акаунт Шольца на TikTok буде поширювати додаткову інформацію про його роботу та урядову політику. Це також буде платформа для відгуків та запитань від користувачів.

Такий крок відкриття акаунту у TikTok був також пов’язаний з бажанням канцлера протистояти значній присутності ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” у соцмережах. Це може бути спробою привернути увагу молоді до його політичної програми та розширити свою аудиторію серед нового покоління виборців.

Незважаючи на застереження та обмеження з боку німецьких спецслужб щодо використання TikTok через можливість витоку даних у Китай, канцлер Шольц вирішив використовувати цю платформу в рамках своєї політичної стратегії. Це може свідчити про те, що він бачить важливість присутності на цій соціальній мережі для залучення нових виборців та комунікації з громадськістю.

Які політики також користуються TikTok?

Президент США Джо Байден також використовує платформу TikTok у своїй виборчій кампанії, незважаючи на обмеження щодо безпеки цього додатка. Навіть враховуючи його власні стурбованості стосовно національної безпеки через можливість впливу Китаю та заборони використання TikTok на федеральних пристроях урядових службовців, Байден вирішив використовувати цю соціальну мережу для взаємодії зі своїми прихильниками та передачі своїх політичних поглядів.

Також президент Франції Емманюель Макрон приєднався до TikTok, що свідчить про зростаючу популярність цієї платформи серед політичних лідерів. Його присутність у TikTok може бути спрямована на залучення молодих виборців та зміцнення комунікації з громадськістю через популярність цієї соціальної мережі серед молоді.

 За словами представників Макрона та Байдена, їхні акаунти на TikTok стануть платформою для поширення інформації про їхню роботу, урядову політику та комунікації зі своїми прихильниками. Такий крок свідчить про зростаючу важливість соціальних мереж як засобу політичної комунікації та залучення громадськості до обговорення важливих питань.

За матеріалами: pravda.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *