Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Новий пакет військової допомоги Україні

1
1 місяць ago
Новий пакет військової допомоги УкраїніНовий пакет військової допомоги Україні

Новий пакет військової допомоги Україні. Уряд Німеччини оголосив про новий пакет військової допомоги Україні.

Новий пакет військової допомоги Україні
Новий пакет військової допомоги Україні

Німеччина надає допомогу Україні у війні проти Російської Федерації шляхом надання військової та гуманітарної підтримки. Політичне та дипломатичне спрямування також звичайно присутнє. Військова допомога включає в себе поставки військової техніки, озброєння, боєприпасів та іншого військового обладнання. Наприклад, це може бути поставка розвідувальних безпілотників, командних машин, гвинтівок, артилерійських снарядів та іншого обладнання. Такий арсенал допомагає українським військам зміцнити свої оборонні позиції та забезпечити безпеку на території країни.

Крім того, Німеччина також надає гуманітарну допомогу Україні, включаючи медичні засоби, харчові продукти, будівельний матеріал та інші необхідні ресурси для забезпечення життєвих потреб населення, яке постраждало від конфлікту.

Крім конкретної допомоги, Німеччина також активно підтримує Україну на міжнародній арені, виступаючи за засудження російської агресії та захист прав України на міжнародних платформах, таких як Організація Об’єднаних Націй та Європейський союз. Отже, Німеччина використовує різноманітні засоби та ресурси, щоб підтримати Україну в її боротьбі проти російської агресії та допомогти зміцнити безпеку та стабільність в регіоні.

Уряд Німеччини заявив про введення нового пакету військової допомоги для України

Уряд Німеччини заявив про введення нового пакету військової допомоги для України, що включає в себе різноманітні засоби та обладнання. У цьому пакеті важливе місце відводиться різноманітним технічним рішенням, призначеним для забезпечення безпеки та підтримки обороноздатності України.

Серед основних складових цього пакету можна виділити такі елементи, як гусеничний всюдихід Warthog (командна машина), який вже був переданий у кількості дев’яти одиниць, а також дві машини розмінування WISENT 1, раніше передані у кількості 32 одиниць. До складу пакету входять також 16 розвідувальних безпілотників Vector. Запланована також поставка 30 розвідувальних безпілотників RQ-35 Heidrun, які раніше були передані у кількості 196 та 185 одиниць відповідно.

Крім того, у пакеті містяться інші необхідні матеріали та засоби, зокрема 30 комплектів засобів протидії дронам, 11 мобільних систем розмінування, три мінних трали, 70 інфрачервоних камер, 680 штурмових гвинтівок Haenel MK556 та 120 гвинтівок Haenel CR308. У пакеті допомоги є також 24 човнові мотори, 50 снайперських гвинтівок Haenel HLR338 та 1 мільйон патронів для стрілецької зброї, а також п’ять тисяч детонаторів.

Німецький уряд підкреслює, що ці поставки реалізуються за рахунок ресурсів Федеральних Збройних сил та промисловості, що фінансуються фондами Федерального уряду Німеччини. Цей крок свідчить про зростаючу підтримку та співпрацю між Німеччиною та Україною в сфері безпеки та оборони.

По матеріалам: gazeta.ua

Наша читацька порада:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *