Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Скандал: Німеччина припине допомогу Україні

0
1 місяць ago
Скандал Німеччина припине допомогу УкраїніСкандал Німеччина припине допомогу Україні

Скандал: Німеччина припине допомогу Україні

У Німеччині виникла суперечка через заклик 30 місцевих депутатів припинити надання допомоги Україні. Інформацію надала Spiegel. То ж чи Німеччина припине допомогу Україні ?Місцеві депутати з округу Укермарк у землі Бранденбург випустили відкритий лист, де закликали федерального канцлера Олафа Шольца і президентку Бундестагу Бербель Бас замість подальшого постачання зброї до України брати на себе відповідальність за мирне врегулювання конфлікту.

Скандал Німеччина припине допомогу Україні
Скандал Німеччина припине допомогу Україні

Лист, який містило 32 підписи, було опубліковано на офіційному сайті адміністрації округу. У ньому висловлювалася турбота щодо подальшої ескалації конфлікту та заклик до дипломатичного врегулювання ситуації. Хоча лист також виражав осуд нападу Росії на Україну, він не згадував про Путіна чи необхідність його відповідальності за воєнні злочини.

Хто підписав лист?

Лист підписали представники різних політичних партій, за винятком “Зелених”. Однак, присутність у списку депутатів від праворадикальної партії “Дім” викликала обурення через репутацію цієї організації. Представники інших партій намагалися віддистанціюватися від листа, але підтвердили, що обмежень на підпис не було. Це викликало обговорення через зв’язки певних депутатів з проросійською мережею впливу.

У результаті звернення 30 місцевих депутатів до федерального канцлера та президентки Бундестагу, Німеччина потрапила в центр скандальної ситуації, що стосується надання допомоги Україні. За інформацією, наданою виданням Spiegel, депутати з округу Укермарк у землі Бранденбург заявили про необхідність замість постачання зброї в Україну спрямовувати зусилля на досягнення мирного врегулювання конфлікту. Такий лист з мотивацією “слугувати миру” підписали 32 особи.

У зверненні також висловлювалася турбота щодо подальшої ескалації конфлікту та заклик до дипломатичного врегулювання ситуації. Проте, деякі депутати зазначили відсутність згадки про причетність Росії до конфлікту та відповідальності за воєнні злочини.

Зауважимо, що підписи під листом зібрали представники різних політичних сил, за винятком “Зелених”. Однак, присутність у списку депутатів від праворадикальної партії “Дім” викликала суперечки через репутацію цієї організації.

По матеріалам: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *