Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Яка зарплата у німецького міністра Бербок?

1
1 місяць ago
Яка зарплата у німецького міністра БербокЯка зарплата у німецького міністра Бербок

Яка зарплата у німецького міністра Бербок? Висока зарплата Бербок: скільки отримує міністр закордонних справ Німеччини?

Міністр закордонних справ Аннален Бербок обіймає важливий політичний пост. Але скільки грошей вона отримує на місяць? Цікаво скільки отримує міністр закордонних справ Німеччини: чи висока зарплата в Анналени Бербок? Щоб забезпечити більшу прозорість зарплат політиків, лідер Партії зелених Рікарда Ланг нещодавно опублікувала свій щомісячний дохід.

Яка зарплата у німецького міністра Бербок
Яка зарплата у німецького міністра Бербок

У її партії є люди, які обіймають ще важливіші посади, наприклад, Анналена Бербок. Будучи міністром закордонних справ, вона перебуває в центрі політичної уваги. За даними Focus, зарплата Анналени Бербок складається з п’яти різних посадових окладів. Спочатку зелена політикиня отримує офіційну зарплату, яка становить близько 15 500 євро на місяць за посаду міністра закордонних справ.

На додаток до цієї базової зарплати Бербок отримує інші надбавки, такі як фіксована допомога в розмірі близько 310 євро на місяць і місцева допомога в розмірі близько 1100 євро. Але цього недостатньо. Як повідомляє Focus, Бербок отримує додаткові фінансові пільги як федеральний міністр і член Бундестагу. Вони включають 50-відсоткове скорочення винагороди депутатів і 25-відсоткове скорочення допомоги для депутатів.

За даними Focus, ці додаткові послуги приносять їй додатково 8600 євро на місяць. У результаті загальна валова заробітна плата міністра закордонних справ Німеччини становить понад 25 000 євро на місяць.

Щоб забезпечити більшу прозорість зарплат політиків, лідер Партії зелених Рікарда Ланг нещодавно опублікувала свій щомісячний дохід.

Зарплата у міністра внутрішніх справ менша, ніж у Бербок

Офіційна зарплата Ненсі Фейзер на посаді міністра становить близько 15 500 євро на місяць, плюс до цього додаються інші зарплати. На додаток до офіційної зарплати вона отримує фіксовану допомогу в розмірі близько 310 євро і місцеву допомогу в розмірі близько 1100 євро на місяць.

Порівняно з деякими зі своїх колег, Фазер не має будь-яких додаткових мандатів як членкиня Бундестагу. У результаті її загальний дохід становить близько 16 900 євро на місяць, що нижче за зарплату, яку міг би спричинити подвійний мандат, як, наприклад, у випадку з Анналеною Бербок.

Джерело: aussiedlerbote.de

Наша рекомендація також ознайомитись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *