Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Іракці терористи в Німеччині

0
1 місяць ago
Іракці терористи в НімеччиніІракці терористи в Німеччині

Іракці терористи в Німеччині. У Німеччині двох іракців підозрюють у членстві в ІДІЛ та знущанні з двох дівчаток-єзидок

Іракці терористи в Німеччині
Іракці терористи в Німеччині

У Німеччині заарештували двох громадян Іраку під підозрою у вчиненні геноциду, злочинів проти людяності та воєнних злочинів, а також за членство в терористичному угрупованні “Ісламська держава” (ІДІЛ). Цю інформацію оприлюднила Федеральна прокуратура Німеччини.

За даними “Європейської правди”, прокуратура вказує, що обвинувачені, Твана Х. С. та Асіа Р. А., були одружені за ісламським правом та протягом періоду з 2015 по 2017 роки брали участь у діяльності ІДІЛ.

Повідомлення Федеральної прокуратури також стверджує, що ці особи утримували у неволі п’ятирічну та дванадцятирічну єзидських дівчат. Із жовтня 2017 року обвинувачені піддавали дівчат насильству, а саме, Твана Х. С. ґвалтував обох дітей.

Крім цього, підозрювані позбавляли дівчат права на свободу віросповідання, здійснювали фізичне насильство та передавали їхніх малолітніх рабів іншим членам ІДІЛ. Ці дії відповідно до прокуратури мали на меті знищення культури єзидів. Обвинувачені були взяті під варту після з’яви перед слідчим суддею.

Як Німеччина бореться с тероризмом?

  • Німеччина активно бореться з тероризмом, використовуючи різноманітні стратегії та заходи для запобігання та протидії цьому загрозливому явищу. Однією з основних складових її стратегії є розвідка та моніторинг підозрілих осіб та груп, які можуть мати зв’язки з терористичними організаціями. Для цього використовуються спеціальні служби безпеки та розвідки, які співпрацюють з міжнародними партнерами для обміну інформацією та координації дій.
  • Крім того, Німеччина активно працює над попередженням радикалізації та втручанням в процес реабілітації осіб, які вже виявили ознаки радикалізації. Це включає в себе програми державної підтримки для вразливих груп населення, освітні та просвітницькі заходи, спрямовані на зменшення впливу екстремістської пропаганди, а також програми реінтеграції для тих, хто вже потрапив у вплив радикальних ідеологій.
  • Для ефективного протидії тероризму в Німеччині також розвиваються та вдосконалюються закони та правові механізми. Законодавчі зміни спрямовані на посилення контролю за рухом та фінансуванням терористичних організацій, а також на підвищення покарань за терористичні дії та злочини, пов’язані з радикалізацією.

Усі ці заходи спрямовані на забезпечення безпеки та стабільності в Німеччині, а також на міжнародному рівні, спільно з іншими країнами, для зменшення загрози тероризму та підтримки міжнародного миру й безпеки.

 

По інформації: eurointegration.com.ua

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *