Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина буде відбудовувати Україну

0
1 місяць ago
Німеччина буде відбудовувати УкраїнуНімеччина буде відбудовувати Україну

Німеччина буде відбудовувати Україну

Німеччина буде відбудовувати Україну
Німеччина буде відбудовувати Україну

Німецький уряд взяв на себе відповідальність і розробив план, що має 15 пунктів, спрямований на економічну відбудову України. Міністерство розвитку та федеральне міністерство економіки оголосили про план про те, що Німеччина буде відбудовувати Україну. Передбачається створення фінансової установи, аналогічної німецькій KfW (Кредитної установи для відбудови), для фінансування реконструкції.

Міністр розвитку Свенья Шульце наголосила на необхідності більше, ніж просто зброя для виживання України в умовах війни. Вона підкреслила, що економіка має продовжувати працювати, а країна повинна мати можливість фінансувати відновлення.

У центрі плану – фінансова підтримка для малих і середніх підприємств в Україні, а також інвестиційні гарантії для німецьких компаній. Міністр економіки Роберт Габек підкреслив, що Німеччина має надати Україні перспективу та всі можливості для подолання важкого періоду.

Шульце зауважила, що дешеве фінансування для українських компаній, особливо малих та середніх, є важливим стимулом для відновлення. Вона зазначила, що Німеччина має успішний досвід роботи з Кредитною установою для відбудови, яка є піонером економічного дива у минулому і продовжує надавати дешеві кредити для інвестицій. Шульце відзначила, що Німеччина готова використати свій досвід у підтримці України.

Поміж іншого, Німеччина не лише пропонує фінансову підтримку, але й надає технічну та експертну допомогу. З цієї співпраці може виникнути справжнє зростання та стабільність в українській економіці, що сприятиме розвитку країни в цілому.

Отже, можна очікувати, що Німеччина буде активно допомагати відновлювати українську економіку та сприяти її стабільному розвитку у майбутньому.

Джерело: eurointegration.com.ua

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *