Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина відключає вугільні електростанції

0
1 місяць ago
Німеччина відключає вугільні електростанціїНімеччина відключає вугільні електростанції

Кілька вугільних електростанцій Німеччини відключено від мережі

Німеччина відключає вугільні електростанції
Німеччина відключає вугільні електростанції

Німеччина просунулася на крок вперед на шляху поетапної відмови від вугільної енергетики. Німеччина відключає вугільні електростанції: кілька вугільних електростанцій, роботу яких було продовжено через війну в Україні, було зупинено. Берлін (dpa) – Після відключення кількох вугільних електростанцій міністр економіки ФРН Роберт Хабек вважає, що енергопостачання країни залишається надійним і більш незалежним, ніж до війни в Україні.

“Кілька вугільних електростанцій, які все ще були підключені до мережі як запобіжний захід протягом останніх двох років, тепер непотрібні і можуть бути остаточно відключені”, – заявив Хабек німецькому інформаційному агентству DPA.

Ціни на електроенергію і газ значно впали, і завдяки розширенню використання поновлюваних джерел енергії “більша частина електроенергії тепер надходить з екологічно чистих джерел.

На Великдень було зупинено кілька електростанцій, які, власне кажучи, вже взагалі не мали працювати згідно з початковими планами. Однак після початку війни в Україні Німеччині довелося відмовитися від постачань російського газу: федеральний уряд дозволив кільком блокам вугільних електростанцій працювати довше від запланованого терміну або вивів їх із резерву, щоб використати їх для виробництва електроенергії та скоротити споживання природного газу.

Міністерство економіки заявило, що у зв’язку зі значним розширенням використання поновлюваних джерел енергії та стабілізацією ситуації з поставками газу подальша експлуатація цих блоків електростанцій “не є ні необхідною, ні економічно вигідною”.

По інформації: deutschland.de

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *