Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Обхід санкцій: торгівля Польщі з РФ

0
1 місяць ago
Обхід санкцій: торгівля Польщі з РФ

Торгівля Польщі з РФ

Торгівля Польщі з РФ в обхід санкціям: як це відбувається

Незважаючи на санкції Європейського Союзу і досі вантажівками перевозиться продукція з Польщі до Білорусі та РФ. У бік польсько-білоруського кордону стоять цілі черги фур з різними товарами. Машини одна за одною перетинають кордон. Водії розповідають, що потім ці фури розвантажують і загружають інші машини, які вже потім їдуть до Росії.

На кордоні з Білоруссю розповідають про налагоджену комунікацію і перевезення з Польщі через Білорусь і в РФ. Назад ці вантажівки везуть продукцію з Росії або взагалі порожні. Усі грузи з країни- терориста потрапляють у Європу. Єдине, що знають перевізники, – це те, що зброї та боєприпасів тут немає.

Але тут немає місцевих номерів. Увесь транспорт – на польській реєстрації. Більшість фур на польсько-білоруському кордоні не марковані.

У польському селі Корощин, яке межує з Білоруссю, місцеві жителі постійно спостерігають рух таких вантажівок. Як відбувається торгівля Польщі з РФ – вони відмовилися коментувати офіційно. Проте деякі заперечували, що вони мають стосунок до цих перевезень та нібито працюють винятково з Європою. Деякі навіть стверджували, що не мають бізнес-зв’язків з Росією, але везуть товари до Білорусі. Щодо подальшої долі товарів, вони не відповідають за це.

Протест у Варшаві “міжнародний ярмарок геноциду”: https://uineu.org/2024/04/11/protest-u-varshavi-mizhnarodnyj-yarmarok-genoczydu/

Проект “Павутина”: захист Польщі від російських ракет: https://uineu.org/2024/04/10/proekt-pavutyna-zahyst-polshhi-vid-rosijskyh-raket/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *