Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поляки запасаються їжею та наборами для виживання

0
1 місяць ago
Поляки запасаються їжею та наборами для виживання

Поляки запасаються їжею та наборами для виживання – які настрої у суспільстві та що необхідно мати у разі початку бойових дій.

Згідно із ЗМІ, поляки запасаються їжею та наборами для виживання, які зазвичай використовують мандрівники та військові, на випадок можливої війни з Росією.

Зростає попит на продукти тривалого зберігання та спеціальні комплекти для виживання,.

Описуються різні види продуктів, які можна придбати для забезпечення себе в умовах кризи, від консервів до енергетичних шоколадок. Люди скуповують рис, гречку та інші крупи, консерви, воду. Також є списки, що можна замовити онлайн. Наводиться приклад комплекту для виживання з військового магазину. Туди входить свиняча лопатка з рисом, крекери, вода в пакетиках, енергетичне желе і дві кавові цукерки. У Лодзі такий набір коштує 43 злотих, термін придатності якого майже 20 років. Також можна придбати за 75 злотих щоденний пайок американської армії або ж енергетичний шоколад за 15 злотих.Поляки запасаються їжею та наборами для виживання

Однак деякі експерти, зокрема відставний генерал Роман Полько, вважають, що підготовка до тривалого перебування в укритті необґрунтована. Адже більшість людей відмовляться від такого життя, навіть у разі масштабних конфліктів. Ніхто не захоче жити у бункері 3 роки або ж у лісі з макаронами, квасолею та запальничкою у спальному мішку.

Він рекомендує мати деякі запаси їжі, якщо почнуться проблеми з доставкою до магазинів через бойові дії.  Але не відводити це на перший план, оскільки можливість жити в гідних умовах є важливішою.

Рекомендовано завчасно мати і підготовлений транспорт для можливості швидкої евакуації та пересування у безпечні місця.

Також  людям варто підготувати окремо документи та інші важливі папери, зберегти доступи до банківських рахунків онлайн. оскільки це може стати критичним у разі конфлікту. «Без документів майже неможливо довести, хто ви і що у вас є» – сказав військовий.

Для зручності всі необхідні речі краще покласти в тривожну валізу ,яка завжди буде напоготові.

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *