Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

В Україну постачається три чверті експорту зброї Німеччини

0
1 місяць ago
В Україну постачається три чверті експорту зброї НімеччиниВ Україну постачається три чверті експорту зброї Німеччини

В Україну постачається три чверті експорту зброї Німеччини

В Україну постачається три чверті експорту зброї Німеччини
В Україну постачається три чверті експорту зброї Німеччини

Упродовж періоду з 1 січня по 27 березня поточного року, німецький уряд надав зелене світло на експорт військових товарів на загальну суму не менше 4,89 мільярда євро. І цілями було призначено забезпечення практично третини цієї загальної суми – 72%, або 3,54 мільярда євро – Україні.

У контексті наступу повномасштабної війни, започаткованої Росією, ще в 2022 році, у Німеччині затверджено постачання зброї на суму 2,24 мільярда євро для України. Це включало системи протиповітряної оборони (ППО) та важку артилерію.

У 2023 році до цього асортименту додалися основні бойові танки Leopard 2, що підвищило обсяг експортних ліцензій для України до 4,4 мільярда євро.

Лише за перші три місяці 2024 року обсяг експорту досяг вже 3,54 мільярда євро. Після України, найбільшим отримувачем німецького військового експорту став Сінгапур (583,9 мільйона євро), за яким слідують Індія (143,3 мільйона євро), Саудівська Аравія (126,4 мільйона євро) та Катар (97 мільйонів євро).

У середу, уряд Німеччини повідомив про передачу Україні нової партії військової допомоги. Зокрема, була передана одна гусенична командна машина-всюдихід Warthog та 6 тисяч артилерійських боєприпасів калібру 155 мм.

В Україну постачається три 3/4 зброї Німеччини, і це вражаюча цифра, особливо в умовах зростаючої напруги на сході країни. Стратегічне партнерство між Україною та Німеччиною у сфері оборони стає ще більшим і значущим. Зброя та військова техніка, що надходять до України, допомагають у зміцненні обороноздатності країни та забезпеченні безпеки її громадян.

Варто також відзначити, що це не перший раз, коли Німеччина виступає активним учасником у підтримці України в умовах воєнного конфлікту. Уряд Німеччини регулярно надає військову допомогу Україні, включаючи військову техніку, боєприпаси та інші важливі ресурси.

Зараз це стає ще одним доказом тісних військових зв’язків між двома країнами та підтвердженням підтримки України на шляху до зміцнення своєї обороноздатності в умовах загострення геополітичної ситуації.

Крім того, німецький уряд доручив збройовій компанії Rheinmetall поставити в Україну 20 додаткових бойових машин піхоти Marder.

 

По інформації: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *