Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Військова авіабаза біля кордону України

0
1 місяць ago
Військова авіабаза біля кордону України

Військова авіабаза біля кордону України – таку мету ставить перед собою Польща найближчим часом.

Через часті ракетні удари по території України Польща планує створити нову авіабазу, де дислокуватимуться військові гелікоптери. Ця база буде розміщена у місті Свіднік Люблінського воєводства за 90 кілометрів від українського кордону.

Міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш разом з воєводою Люблінського воєводства, мером Любліна і головою правління аеропорту в Любліні підписали лист про намір створити вертолітну авіабазу у Свідніку, в Люблінському аеропорту, який обслуговуватиме Збройні сили Республіки Польщі.

Польща буде модернізовувати та закуповувати гелікоптери для Сухопутних військ.Також на базі буде проходити навчання пілотів.

Незабором планується підписання відповідної угоди. Створена авіабаза буде слугувати суттєвим посиленням оборонних сил НАТО на східному кордоні.

У польському оборонному відомстві повідомили, що військова авіабаза біля кордону України є надзвичайно важливою для захисту східної частини кордону. Присутність польських військ на постійній основі зміцнить безпековий та оборонний потенціал.

Раніше повідомлялось, що у середині березня польські військові пілоти проводили тренування неподалік від кордону з РФ. Там здійснювали посадку та злітали польські бойові літаки на дорозі №604 біля міста Вєльбарк (Вармінсько-Мазурське воєводство, що межує з Калінінградською областю). Це був курс льотної підготовки для відпрацювання посадки та зльоту.

Проект “Павутина”: захист Польщі від російських ракет: https://uineu.org/2024/04/10/proekt-pavutyna-zahyst-polshhi-vid-rosijskyh-raket/

Поляки звикають до можливості війни: https://uineu.org/2024/04/04/polyaky-zvykayut-do-mozhlyvosti-vijny/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *