Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Борис Пісторіус порівняв Путіна з Гітлером

0
1 місяць ago
Борис Пісторіус порівняв Путіна з ГітлеромБорис Пісторіус порівняв Путіна з Гітлером

Борис Пісторіус порівняв Путіна з Гітлером

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус порівняв Путіна з Гітлером. Міністр оборони Федеративної Республіки Німеччина, Борис Пісторіус зробив заяву. Він порівняв сучасну війну Росії проти України з історичними подіями минулого. Зокрема йшла мова про анексію чехословацької території гітлерівською Німеччиною у 1938 році. Він наголосив, що Європа має підготуватися до можливості широкомасштабної атаки Російської Федерації.

Борис Пісторіус порівняв Путіна з Гітлером
Борис Пісторіус порівняв Путіна з Гітлером

Під час презентації нової біографічної книги про Вінстона Черчілля, який був прем’єр-міністром Великої Британії та одним із лідерів у Другій світовій війні, Пісторіус відзначив, що російський лідер Володимир Путін не зупиниться після завершення війни проти України. Він порівняв Путіна з Гітлером, який також завжди оголошував свої агресивні наміри.

Пісторіус підкреслив, що у важкі часи сильні лідери з чітким баченням стають надзвичайно важливими. Він закликав до послаблення обмежень на борги Німеччини, щоб підтримати зміцнення її військових сил. Справа у тому, що спеціальний позабюджетний фонд, створений на суму 100 мільярдів євро, буде вичерпано у 2027 році.

Міністр підкреслив необхідність забезпечення країни здатністю до самозахисту та висловив переконання, що зараз настав час вирішувати, чи готові країни до реальної загрози з боку Путіна, чи хочуть полегшити йому завдання.

Раніше головний дипломат Європейського Союзу, Жозеп Боррель, також підкреслив, що повномасштабний конфлікт у Європі не є фантазією. Європейці повинні шукати нові способи фінансування підготовки до можливої широкомасштабної війни на континенті. Президент Франції, Емманюель Макрон, в лютому попередив, що дії Росії останнім часом свідчать про можливість атаки на країни НАТО у найближчі кілька років.

У своїй заяві в січні, міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, також закликав Альянс готуватися до можливого нападу Росії на країни НАТО протягом 5-8 років. Головнокомандувач Збройних сил Швеції, Мікаель Бюден, та міністр цивільної оборони, Карл-Оскар Болін, також підкреслили необхідність готовності всіх громадян країни до можливої війни.

Джерело: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *