Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Мер Берліна обіцяв діяти суворо

0
1 місяць ago
Мер Берліна обіцяв діяти сувороМер Берліна обіцяв діяти суворо

Мер Берліна обіцяв діяти суворо. Мер Берліна пообіцяв суворі дії поліції щодо учасників запланованої палестинської конференції.

Мер Берліна, Кай Вегнер, висловив свою осудливу позицію щодо планів пропалестинських активістів провести у місті конференцію з питань Палестини. Мер Берліна обіцяв діяти суворо поліції на будь-які заяви, які влада вважатиме антисемітськими. Цю інформацію повідомляє агентство DPA. Вегнер підкреслив, що палестинська конференція в Берліні є неприпустимою, і наголосив на тому, що місто не терпить антисемітизму та ненависті проти євреїв. Мер пообіцяв послідовні заходи зі сторони берлінської поліції у разі поширення антисемітських висловлювань або злочинних дій під час цього заходу.

Мер Берліна обіцяв діяти суворо
Мер Берліна буде діяти суворо

Пропалестинська акція запланована на вихідні та триватиме до неділі. Відбудеться вона в південному берлінському районі Темпельгоф, де організатори проведення конференції.

Правоохоронці розглядають можливість введення обмежень на проведення зборів і готові до спонтанних демонстрацій та мітингів у зв’язку з цим заходом.

Також варто зазначити, що влада Берліна зайняла жорстку позицію щодо пропалестинських протестувальників ще з початку військової операції в секторі Гази, і тепер продовжує дотримуватися цього підходу.

Наприкінці, слід відзначити, що ця реакція влади Берліна не є єдиним випадком прояву підтримки єврейських громад у Німеччині. Демонстрації солідарності та вирази підтримки були проведені у різних містах, включаючи Ольденбург та сам Берлін, як реакція на спробу підпалу синагоги та ескалацію конфлікту на Близькому Сході.

Джерело інформації: eurointegration.com.ua

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *