Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина буде оплачувати допомогу біженцям на карту

0
1 місяць ago
Німеччина буде оплачувати допомогу біженцям на картуНімеччина буде оплачувати допомогу біженцям на карту

Німеччина буде оплачувати допомогу біженцям на карту. Шукачі притулку в Німеччині отримуватимуть допомогу на платіжні картки – парламент ухвалив закон

Закон про впровадження платіжних карток для шукачів притулку в Німеччині був схвалений німецьким парламентом у п’ятницю з метою зменшення виплати готівкою та зробити країниу менш привабливою для мігрантів. Тож Німеччина буде оплачувати допомогу біженцям на карту, після погодження з канцлером Олафом Шольцем та губернаторами 16 земель Німеччини ця система отримає зелене світло у листопаді, але на узгодження деталей піде деякий час. Закон був прийнятий в бундестазі з переважною більшістю голосів.

Німеччина буде оплачувати допомогу біженцям на карту
Німеччина буде оплачувати допомогу біженцям на банківську карту

Згідно з новим законом, шукачі притулку матимуть можливість отримувати допомогу на спеціальну картку, яку зможуть використовувати для розрахунків у місцевих магазинах та сервісах. Однак вони матимуть обмежену можливість зняття готівки та не зможуть переказувати гроші за кордон. Це рішення призначене для запобігання відправленню грошей за кордон або контрабандистам. Чи спрацює – питання часу, але є надія, що це буде кращим рішенням щодо виплат соціальної допомоги.

Закон надає місцевим владам право приймати рішення про винятки та обсяг готівки, яку можуть зняти шукачі притулку. Ця ініціатива стала відповіддю на зростаючу кількість осіб, які подали прохання про притулок у Німеччині, що збільшилося до понад 350 тисяч минулого року.

Останнім часом ставлення до міграції в Німеччині стало більш суворим, особливо після прибуття великої кількості шукачів притулку, на фоні прибуття біженців з України. Німецька влада активно шукає рішення щодо надання житла та інших послуг цим громадянам. Головні країни походження шукачів притулку включають Сирію, Туреччину та Афганістан, звідки і дістається Німеччини більшість мігрантів.

Попередньо ця система була запроваджена у Гамбурзі, де платіжні картки не можна використовувати в інтернеті або за межами країни. Нещодавно було розкрито, що десятки громадян Румунії, видаючись за біженців з України, отримували допомогу та житло в Німеччині.

По інформації інтернет-видавництва: eurointegration.com.ua

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *