Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецький уряд проти збільшення боргу ЄС

0
1 місяць ago
Німецький уряд проти збільшення боргу ЄСНімецький уряд проти збільшення боргу ЄС

Німецький уряд проти збільшення боргу ЄС

В німецькому уряді виступили проти збільшення боргу ЄС. Міністр фінансів Німеччини, Крістіан Лінднер, висловив свою критику стосовно діяльності президентки Європейської комісії, Урсули фон дер Ляєн, за її недостатню увагу до фінансових проблем країн-членів ЄС. Яка ваша думка шановні читачі з приводу того, що німецький уряд проти збільшення боргу ЄС?

Німецький уряд проти збільшення боргу ЄС
Німецький уряд проти збільшення боргу ЄС

По інформації агентсва новин Bloomberg

ця заява була зроблена менше, ніж за два місяці до виборів до Європарламенту, і вона настала відразу після оголошення Францією про несподівано великий дефіцит у своєму бюджеті, а також передбачень італійського уряду про те, що їх борг продовжуватиме зростати в наступні кілька років.

Лінднер висловив своє розчарування, стверджуючи, що попередні роки, коли Єврокомісія під керівництвом Урсули фон дер Ляєн, були втраченими для конкурентоспроможності економіки ЄС. Він вважає, що цей період потрібно компенсувати шляхом невідкладної роботи з метою відновлення втраченого.

Міністр фінансів підкреслив важливість нових бюджетних правил, які допоможуть усім країнам-членам в підтримці або відновленні здорового стану своїх державних фінансів. Він закликав міністрів фінансів Єврозони зосередитися на зменшенні дефіциту та виході з антикризових заходів, які вони запроваджували останні роки.

Відомо, що понад десять країн-членів ЄС, включаючи Італію і Францію, можуть отримати повідомлення про порушення через те, що їхні бюджети на 2023 рік порушують ліміт дефіциту, встановлений ЄС на рівні 3% від ВВП. Це може мати серйозні наслідки, включаючи можливі санкції, якщо ці країни не виконують ці вимоги.

Зазначено також, що співголова Соціал-демократичної партії Німеччини, Ларс Клінгбайль, вважає, що Берліну доведеться послабити боргові обмеження, щоб підтримувати витрати на оборону на рівні, вищому за цільовий показник НАТО у 2% ВВП. Канцлер Олаф Шольц також готовий обговорити реформування бюджетних правил країни, які обмежують розмір її запозичень.

Джерело інформації: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *