Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Понад 300 тисяч українських біженців покинули Німеччину

0
1 місяць ago
Понад 300 тисяч українських біженців покинули НімеччинуПонад 300 тисяч українських біженців покинули Німеччину

Понад 300 тисяч українських біженців покинули Німеччину

У період з початку військового нападу Росії на Україну до середини лютого 2024 року, понад 1,143 мільйони українців переселилися до Німеччини. Але понад 300 тисяч українських біженців покинули Німеччину. Це складає масштабний потік людей, що шукають безпеку і притулок від військової агресії. З цієї чисельної маси, близько 350 тисяч є неповнолітніми, що створює виклики з їх інтеграцією в нове середовище. 

Понад 300 тисяч українських біженців покинули Німеччину
Понад 300 тисяч українських біженців покинули Німеччину

За цей період, близько 321 тисяча українських біженців, які спочатку знайшли притулок у Німеччині, вирішили залишити країну. Проте деяка частина цих людей повернулася до України, а інші шукали притулку в інших країнах. Це створює питання про їхнє майбутнє та інтеграцію в нові спільноти.

Найбільша кількість українських біженців проживає у федеральних землях Північний Рейн – Вестфалія, Баварія та Баден-Вюртемберг. Однак, розподіл цих людей по всій країні створює виклики для влади в кожній землі щодо надання необхідної підтримки та послуг.

Згідно з даними Федерального агентства зайнятості, лише 21 відсоток українців працездатного віку, які переселилися до Німеччини, мають роботу. Це нижчий показник порівняно з сусідніми країнами, що може вказувати на складнощі у процесі інтеграції на ринку праці.

Хоча програма працевлаштування біженців JobTurbo, запроваджена з початку 2024 року, спрямована на допомогу у пошуку роботи, поки що не має значних результатів. Проте, загальні показники безробіття в Німеччині за підсумками січня 2024 року знизилися порівняно з попереднім роком, що може бути позитивним сигналом для майбутньої інтеграції біженців.

У реалізації програми інтеграції біженців у суспільство й освітні процеси також відіграють важливу роль. На даний момент, у німецьких школах навчається близько 219 тисяч дітей та підлітків з України, що потребує забезпечення відповідних освітніх програм і підтримки для їхнього успішного адаптування.

 

По інформації інтернет-видавництва: dw.com

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *