Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шредер програв суд таблоїду Bild

0
1 місяць ago
Шредер програв суд таблоїду BildШредер програв суд таблоїду Bild

Шредер програв суд таблоїду Bild. Ексканцлер Німеччини програв суд таблоїду Bild через заяву Навального.

Для Німеччини характерно, що ця країна завжди максимально підтримувала Україну на шляху європейського розвитку. Така підтримка значно прискорює інтеграцію українців в західноєвропейське суспільство. Але завжди є але. Справа у тому, що деякі німецькі політики намагаються всидіти на двух стільцях одночасно, підігруючи тим самим Кремлю. Можливо з цього вони отримують певні дивіденти, хто зна? Наразі Шредер програв суд таблоїду Bild, цікаво чому?

Шредер програв суд таблоїду Bild
Шредер програв суд таблоїду Bild

Екс-канцлер Німеччини, Герхард Шредер, програв судовий процес проти таблоїду Bild у зв’язку з висловлюванням російського опозиціонера Алексея Навального про нього. Судове рішення було оголошено земельним судом Гамбурга, як повідомляє саме видання з посиланням на це рішення.

Шредер прагнув досягти судового рішення, яке б заборонило Bild публікувати критичні висловлювання щодо нього, які були висловлені Навальним у спірному інтерв’ю у 2020 році. Росіянин обвинувачував екс-канцлера у тому, що він є “хлопчиком на побігеньках у Путіна”, який “захищає вбивць” і “отримує таємні платежі”. Однак Шредер стверджував, що не отримував жодних таємних платежів від Путіна, і подав позов до суду через ці обвинувачення.

Проте суд вирішив не задовольнити позов Шредера, і 8 березня 2024 року відхилив його. Поскільки екс-канцлер не подав апеляцію, рішення стало остаточним, і Шредер має відшкодувати судові витрати.

Герхард Шредер, який народився 7 квітня 1944 року, був канцлером Німеччини з 1998 по 2005 рік і головою Соціал-демократичної партії Німеччини з 1999 по 2004 рік. Його ставлення до Володимира Путіна після російського вторгнення в Україну спричинило дистанціювання керівництва партії від нього, але спроба виключити Шредера з СДПН не була успішною минулого року.

Нещодавно Шредер висловив підтримку канцлеру Олафу Шольцу, який відмовився постачати Україні ракети Taurus.

Джерело даних: eurointegration.com.ua

Наша читацька рекомендація:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *