Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині знизилася інфляція

0
1 місяць ago
У Німеччині знизилася інфляціяУ Німеччині знизилася інфляція

У Німеччині інфляція у березні знизилася до майже трирічного мінімуму

Німеччина є провідною економікою Західної Європи, ЄЕС, тому не дивно, що ця країна відрізняється від Італії чи Греції більш потужним та стабільним економічним станом. У Німеччині знизилася інфляція — це підтверджує той факт, що на початку 2024 року року інфляція досить помітно сповільнила темп.

У Німеччині знизилася інфляція
У Німеччині знизилася інфляція

У березні цього року в Німеччині спостерігалося значне зниження темпів інфляції, до рівня, який є найнижчим за останні три роки. За даними федерального статистичного відомства, інфляція у країні склала 2,3%, що є помітним сповільненням порівняно з попередніми місяцями. У лютому цей показник становив 2,7%. Таке зниження спричинилося переважно зниженням цін на енергоносії та продукти.

Базовий індекс споживчих цін, який не враховує ціни на продукти харчування та енергоносії через їх сезонні коливання, також показав певне сповільнення. За підсумками березня цей показник становив 3,3%, порівняно з 3,4% у лютому.

Щодо продуктів харчування, ціни на них у березні 2024 року виявилися трохи нижчими, ніж у попередній рік, вперше з 2015 року. Проте, зростання цін зафіксоване у сфері послуг, де відбулося підвищення заробітних плат (на 3,7%) та в сфері оренди.

Сповільнення інфляції, яке спостерігалося в Німеччині, узагальнюється для всієї Європи, через загальне зниження цін на енергоносії. Також повідомлялося, що Бундесбанк прогнозує рецесію для Німеччини в першому кварталі 2024 року.

По інформації інтернет-видавництва: eurointegration.com.ua

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *