Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Уряд Німеччини критикує Єврокомісію

0
1 місяць ago
Уряд Німеччини критикує ЄврокомісіюУряд Німеччини критикує Єврокомісію

Уряд Німеччини критикує Єврокомісію

В уряді Німеччини розкритикували діяльність президентки Єврокомісії. Німецьким чиновникам та політикам далеко не завжди подобаються дії Європейської комісії. Ось і цього разу вільні демократи Німеччини висловили свою думку щодо діяльності головної особи Єврокомісії. Тож чому уряд Німеччини критикує Єврокомісію?

Уряд Німеччини критикує Єврокомісію
Уряд Німеччини критикує Єврокомісію

Міністр фінансів Німеччини, представник “Вільних демократів” уряду Крістіан Лінднер, висловив критику стосовно діяльності президентки Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн за менше ніж два місяці до виборів до Європарламенту.

Лінднер висловив жаль, що фон дер Ляєн не зосередилася на зміцненні європейської економіки під час свого перебування на посаді. Він вважає, що останні роки під її керівництвом були втраченими для конкурентоспроможності європейської економіки.

Наприкінці наступного тижня лідери країн ЄС зберуться в Брюсселі, щоб обговорити плани щодо посилення економічної конкурентоспроможності Євросоюзу. За проєктом спільної декларації, до якої отримала доступ агентство DPA, лідери планують висловитися на користь більш сприятливих для бізнесу заходів.

Також у проєкті декларації міститься заклик до просування тіснішого об’єднання ринків капіталу, що потребуватиме зменшення бюрократичних перешкод між країнами ЄС для компаній, що намагаються залучити гроші.

Раніше фон дер Ляєн пообіцяла дати відсіч ультраправим “друзям Путіна”, які хочуть “викрасти майбутнє Європи”. Європейська народна партія підтримала фон дер Ляєн як свою кандидатку на посаду президента Єврокомісії, і її кандидатуру очікується підтримає більшість країн-членів на виборах.

Повідомляє інформаційне джерело: eurointegration.com.ua

 

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *