Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Яка мінімальна зарплата в Німеччині?

0
1 місяць ago
Яка мінімальна зарплата в НімеччиніЯка мінімальна зарплата в Німеччині

Яка мінімальна зарплата в Німеччині?

У багатьої співгромадян виникає питання — яка мінімальна зарплата в Німеччині? Мінімальна зарплата в Німеччині становить 15 євро на годину. Встановлена законом мінімальна заробітна плата (Mindestlohn) у Німеччині наразі становить 12,41 євро на годину і збільшиться до 12,82 євро з 1 січня 2025 року. Однак у квітні 2024 року працівники деяких галузей отримуватимуть значно вищу мінімальну заробтну плату.

Підвищення мінімальної заробітної плати в Німеччині з квітня 2024 року

Яка мінімальна зарплата в Німеччині
Яка мінімальна зарплата в Німеччині

Мінімальна заробітна плата в галузі – це ставки, узгоджені профспілками та роботодавцями в рамках колективного договору. Вони застосовуються до всіх компаній і підприємств даної галузі, навіть якщо вони не пов’язані колективними договорами.

Усі працівники цієї галузі мають право на оплату праці відповідно до встановленого мінімального розміру оплати праці. Це важливо, оскільки галузева мінімальна заробітна плата зазвичай вища за встановлену законом мінімальну заробітну плату.

Приблизно 150 000 малярів і лакувальників отримають підвищення заробітної плати у квітні. Заробітна плата збільшиться таким чином:

  • від 14.50 до 15.00 євро на годину для підмайстрів
  • від 12,50 до 13,00 євро на годину для некваліфікованих робітників.

З квітня 2024 р. також збільшується мінімальна заробітна плата служб безпеки в аеропортах. Мінімальна зарплата охоронців комерційних аеропортів варіюється залежно від регіону, освіти та обов’язків. Так, з 1 квітня охоронці, які працюють в аеропортах Баварії (крім Мюнхена), отримуватимуть щонайменше 18,32 євро на годину, якщо вони складуть офіційний іспит з авіаційної безпеки.

Інші співробітники служби безпеки отримують 16,95 євро. За даними dbd.de, крім Баварії, це стосується також Мекленбург-Передньої Померанії, Саксонії, Саксонії-Ангальт і Тюрінгії.

Джерело інформації: novostide.de

Вас також зацікавить :

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *