Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Країни ЄС висилають біженців до Польщі

0
1 місяць ago
Країни ЄС висилають біженців до Польщі

Країни ЄС висилають біженців до Польщі: хто в групі ризику і що робити в такому випадку?

За даними прикордонної служби, збільшується кількість іноземців, які в’їжджають до Польщі в рамках реадмісії згідно з Дублінською угодою III та іншими домовленостями.

Це стосується іноземців, які перетнули кордон Європейського Союзу в Польщі та подали заяву на отримання притулку в цій країні. Але виїхали до інших країн ЄС, не дочекавшись розгляду своєї заяви.

Польща отримує таких іноземців, зокрема в рамках процедур Дубліна III, які регулюються Регламентом Європарламенту та Ради від 2013 року. Ці процедури визначають критерії та механізми визначення держави-члена, яка має бути відповідальною за розгляд заяви про міжнародний захист. Заява подається громадянином іншої країни або особою без громадянства.

Згідно з цими правилами, Польща зобов’язана приймати іноземців з інших держав-членів ЄС. Це визначає країну, яка має розглядати заяву на притулок, а також застосовується принцип першого в’їзду.

Прикордонники відзначають, що найбільше іноземців повертаються до Німеччини. Серед них можуть бути ті, хто залишив відкриті центри для іноземців у Польщі до завершення процедури розгляду їхньої заяви про притулок і поїхали до Німеччини чи інших країн ЄС. Також це можуть бути особи, які зловживають процедурою надання статусу біженця. Вони подають заяву на міжнародний захист у Польщі, а потім, не дочекавшись рішення, виїжджають до інших країн ЄС і звертаються за захистом там. Країни ЄС висилають таких біженців до Польщі, де вони вперше подавали заяву на притулок.

Скорочення водіїв: як отримати польські права: https://uineu.org/2024/04/11/skorochennya-vodiyiv-yak-otrymaty-polski-prava/

Припинення виплат для українських біженців: https://uineu.org/2024/04/11/prypynennya-vyplat-dlya-ukrayinskyh-bizhencziv/

Відношення поляків до українських біженців: https://uineu.org/2024/04/09/vidnoshennya-polyakiv-do-ukrayinskyh-bizhencziv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *