Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Найдешевший магазин непродовольчих товарів в Польщі

0
1 місяць ago
Найдешевший магазин непродовольчих товарів в Польщі

Мережа магазинів Action – найдешевший магазин непродовольчих товарів в Польщі. На ринку діє понад 300 таких магазинів. Там можна придбати різноманітні товари для дому, побутову хімію, іграшки та інше за дуже привабливими цінами.

Ця нідерландська мережа магазинів дуже популярна серед польських споживачів. У 2023 році вона випередила навіть Pepco, ставши найпопулярнішим дискаунтером в Польщі. Перший магазин непродовольчих товарів в Польщі Action було відкрито у 2017 році, і з тих пір мережа розширюється, відкриваючи щороку 50-60 нових магазинів по всій країні.  Вони можуть бути як самостійними, так і розташованими в торгових центрах. Наразі в Польщі працює 300 магазинів Action, що представлені у кожному воєводстві. Компанія володіє трьома логістичними центрами в країні. В мережі працюють понад 4 тисячі осіб, а у 2024 році планується відкриття найбільшої кількості нових магазинів у північній Польщі.

Action відома своєю унікальністю на польському ринку, оскільки пропонує найнижчі ціни на продукцію хорошої якості. Середня вартість товарів у магазинах Action в Польщі складає 10 злотих, і понад 1500 товарів продаються менше, ніж за 5 злотих. Асортимент магазинів налічує 6 тисяч найменувань товарів у 14 категоріях. Серед яких є іграшки, товари для дому, побутову хімію, товари для саду та багато іншого. Action пропонує як товари власних марок, так і відомих брендів, а кожного тижня асортимент поповнюється 150 новими товарами.

Незважаючи на свою популярність, мережа Action має своїх критиків, які звертають увагу на неестетичний вигляд магазинів та вузькі проходи між полицями, через що деякі європейські медіа назвали Action “бридкими магазинами”.

Онлайн-шопінг в Польщі: https://uineu.org/2024/04/09/onlajn-shoping-v-polshhi/

Скорочення водіїв: як отримати польські права: https://uineu.org/2024/04/11/skorochennya-vodiyiv-yak-otrymaty-polski-prava/

Поляки запасаються їжею та наборами для виживання: https://uineu.org/2024/04/11/polyaky-zapasayutsya-yizheyu-ta-naboramy-dlya-vyzhyvannya/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *