Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Міністра транспорту Німеччини розкритикували

0
1 місяць ago
Міністра транспорту Німеччини розкритикували

Міністра транспорту Німеччини розкритикували

Міністра транспорту Німеччини розкритикували за погрозу заборони водіння у вихідні. Міністр транспорту Німеччини Фолькер Віссінг викликав негативну реакцію в п’ятницю після висловлення загрози введення заборони на водіння у вихідні дні влітку з метою досягнення кліматичних цілей.

Міністра транспорту Німеччини розкритикували
Міністра транспорту Німеччини розкритикували

Віссінг пропонував цей крок, оскільки транспортний сектор країни не досягав своїх кліматичних цілей, не дивлячись на зниження викидів парникових газів у 2023 році до найнижчого рівня за 70 років йдеться у публікації агентства Reuters.

Чинне законодавство вимагає, щоб міністерство транспорту негайно розпочало програму для повернення сектору на шлях виконання кліматичних цілей. Віссінг вважав, що майбутні поправки до закону про захист клімату мають дозволити сектору не досягати мети скорочення викидів вуглекислого газу, якщо загальна ціль країни буде досягнута. Однак урядова коаліція соціал-демократів не змогла досягти згоди щодо поправок протягом кількох місяців переговорів.

Віссінг висловив своє незадоволення відносно цієї ситуації та заявив, що якщо поправки не будуть схвалені до середини липня, міністерству доведеться ввести заборону на водіння вихідних. Він висловив свою позицію у листі до лідерів коаліційних парламентських груп. Там було зазначено, що цей крок стане необхідним для виконання законодавства, але це може стати обтяжливим для населення.

Проте його висловлення викликало гостру критику з боку партнерів по коаліції та екологічних груп. Лідерка парламентської групи “Зелених” вважала такий крок безвідповідальним. Заступник голови парламентської групи соціал-демократів стверджував, що такі маневри завдають шкоди переговорам щодо нового закону про захист клімату.

Відповідно, міністерство транспорту заявило, що лист міністра не мав бути розглянутий як загроза, але як вимога до парламенту виконати свої обов’язки та погодити поправки.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *