Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Мобільні сервіси для подорожей Польщею

0
1 місяць ago
Мобільні сервіси для подорожей Польщею

У Польщі діє велика кількість додатків для смартфонів, які спрощують подорожі країною. Мобільні сервіси для подорожей Польщею допомагають у плануванні маршрутів та придбанні квитків на громадський або приватний транспорт. Транспортна інфраструктура тут високорозвинена – рідко де можна побачити черги до кас за квитками або ж очікування автобусів.  Мобільні сервіси для подорожей Польщею дозволяють переглянути розклад руху, прокласти оптимальний маршрут та зручно оплатити проїзд.

Серед найпопулярніших корисних додатків, які полегшують переміщення по країні та роблять подорожі більш комфортними:

  1. PKP Intercity – це один з найбільших операторів залізничного транспорту у Польщі.  У PKP Intercity є власний мобільний додаток, де можна придбати квитки на поїзди різних категорій: EIP, EIC, IC та TLK. З минулого року пасажири можуть візуально забронювати місця у поїздах Express InterCity за допомогою додатка. В додатку можна купити квиток на перевезення велосипедів, собак або додаткового багажу. Компанія PKP Intercity також співпрацює з сервісами Google Maps та JakDojade.
  2.  Jakdojade.pl – популярний польський сервіс для планування подорожей громадським та міжміським транспортом. За допомогою цього додатку можна розрахувати оптимальне транспортне сполучення, зміни у розкладі руху, час на ходьбу та інші параметри. В додатку можна купити квитки, а також в режимі реального часу відстежувати рух транспортних засобів. Jakdojade доступний у Google Play та App Store.
  3. zBiletem – мобільний сервіс для придбання квитків та проїзних на громадський транспорт у польських перевізників.  Це найзручніший спосіб купити квиток навіть для одного проїзду, оскільки процес набагато швидший, ніж у квитковому автоматі. Для оплати можна використовувати платіжну картку, Blik, Google Pay або PayU.
  4. КOLEO – це  мобільний додаток, де пасажири самостійно можуть перевірити діючий розклад поїздів та купити квитки на поїзди у Польщі.  Серед них: PKP Intercity (TLK, IC, EIC, EIP), POLREGIO (PR), Arriva RP (ARRIVA), Koleje Dolnośląskie (KD), Koleje Małopolskie (KMŁ), Koleje Śląskie (KŚ), Koleje Wielkopolskie (KW), Łódzka Kolej Aglomeracyjna (ŁKA) та PKP SKM (SKM-T). Сервіс KOLEO не бере додаткової комісії за купівлю квитків. Оплата можлива карткою, через BLIK або GooglePay.
  5. FlixBus – це міжміський автобусний перевізник пропонує рейси між понад 1400 містами у 27 країнах, включаючи Польщу. Завдяки мобільному додатку можна знайти, бронювати та купувати квитки, а також переглядати інформацію про автобусні зупинки. У мобільному сервісі часто діють різноманітні акційні пропозиції на квитки. Додаток можна завантажити , для IOS і Android.

У Польщі також діють додатки Uber, Bolt та FreeNow – сервіси таксі. Працюють так само, як і українські додатки: спочатку потрібно завантажити застосунок, обрати маршрут і дочекатися своє таксі.

Універсальні додатки на різноманітні послуги:

  • SkyCash – додаток, який охоплює 20 різних сервісів. Включає в себе оплату паркування, квитків у громадському транспорті, поїздів та проїзду автомагістралями A1 та A4. Програму SkyCash можна завантажити безкоштовно як у Google Play, так і в AppGallery та App Store.
  • mPay – універсальний додаток, завдяки якому можна оплатити безліч послуг у Польщі: платні автомагістралі, страхування, рахунки та перекази, придбати квитки на події, ігри,  підписки на популярні сервіси, наприклад, Netflix або Spotify. У ньому є квитки на громадський транспорт та на потяги PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Wielkopolskie, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie.

Онлайн-шопінг в Польщі: https://uineu.org/2024/04/09/onlajn-shoping-v-polshhi/

Як українцю відкрити ФОП у Польщі?: https://uineu.org/2024/04/04/yak-ukrayinczyu-vidkryty-fop-u-polshhi/

5 найкращих міст Польщі для життя: https://uineu.org/2024/04/11/5-najkrashhyh-mist-polshhi-dlya-zhyttya/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *